Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a lányok?

Figyelt kérdés

Elkezd velem beszélgetni mondja hogy jó fej vagyok meg szépek a szemeim, aranyos vagyok stb... meg igen ő nagyon szeretne velem megint találkozni

de ha beszélgetünk akkor így egyszer csak abba marad egy téma mert nem válaszol... pedig legalább annyit hogy "ja" írhatna

na meg nem is keres de ha én keresem akkor megint

ő szeret velem beszélni meg találkozhatnánk majd

valaki elmondja miért van ez?


2016. jan. 31. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen a személyisége, volt már ilyenben részem, hitegetős típus, általában több embernél teszi ezt.. lépj tovább, csekély az esély rá, h lesz ebből valami :)
2016. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan tudni akarod?
2016. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze hogy tudni akarom
2016. jan. 31. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alapból ilyen mindenkivel. Semmiben sem vagy neki különlegesebb, mint mások. ismerek olyanokat, akik mindenkit, cukikámnak, szépségemnek nevez. Majd te eldöntöd. Ha szereted a kihívásokat, akkor hajrá.
2016. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért ilyen, mert még nem ejtették pofára, ahogy az összes hozzá hasonló embert sem. Majd amikor megtapasztalja ő is, hogy milyen rossz érzés, akkor megtanul normálisan viselkedni.
2016. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!