Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 2 várossal arrébb lakik (kb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 várossal arrébb lakik (kb 15 km), de nincs közös ismerősünk, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, van egy velem egykorú lány 2 várossal arrébb. A baj az, hogy nincs közös ismerősünk, legalábbis csak olyan, akit csak látásból ismerek.


Nem tudom, milyen helyekre szokott járni szórakozni. Ezen kívül hogy tudnék vele megismerkedni?


Értelmes lánynak tűnik, külsőleg pont az esetem. Nem vagyok egy nőcsábász, sem egy facebook celeb, a szellemi dolgok érdekelnek (nem, nem vagyok kövér, kocka stb, normálisan nézek ki [anyukám szerint ahhahahahahahaha]).


Mivel nem ismerem, félek ráírni, nem akarom azt, hogy a környéken elterjedjen ez a "rám hajtott lololol", ez csak egy eshetőség, mindent figyelembe veszek.


Volt már komoly kapcsolatom is (2 év), szóval nem vagyok tapasztalatlan se.


Ötletek?


2016. márc. 17. 15:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Ha buszról, akkor esetleg ott megszólíthatod.
2016. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!