Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes szerintetek próbálkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szerintetek próbálkoznom? Vajon mennyi esélyem lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Adott egy lány aki 11 hónappal idősebb nálam. Régen látásból ismertem én őt, még középsuliban. Buszon láttam sokszor, a szomszéd faluban lakik.

nagyon szép, az alakja nagyon sportos, ehhez képest én egy magas, de súlyfelesleggel rendelkező, és szőrrel is bőven ellátott srác vagyok(mellkas/has).

Úgy hozta a helyzet hogy egy baráti társaságba kerültünk, szilveszterkor pedig egy nagyobb társasággal együtt is buliztunk. Ott a csaj kavart az egyik haverommal, de mikor vittem őket haza(én voltam a taxi) már láttam mind2-n hogy ebből még véletlenül sem lesz semmi.


A lányról azt hittem, hogy rég van barátja olyan szép, de mint kiderült még nem is volt csak 1, az is rövid ideig, mert nagyon fontos neki számára hogy emberileg milyen az adott srác.

Mostanában párszor beszélgettünk Facebookon, szóba került a pasizás, csajozás is, de csak érintőlegesen, mert hogy az összes barátnője pasizik, neki meg kb nem írnak srácok...


Egyébként jól elbeszélgetünk, kétoldalú, és nem tőmondatokból áll.


szerintetek érdemes bepróbálkoznom, úgy hogy nem vagyok egy álompasi alkat, illetve hogy idősebb mint én?


20/F



2016. ápr. 13. 17:32
 1/4 anonim válasza:
Az ilyen kérdésekkel bíztatást vár az ember? nyílván érdemes, ha nem teszel semmit ugyan ebben a helyzetben maradsz. Ha bepróbálkozol akkor vagy jól sül el vagy ugyanugy nem lesz a barátnőd a csaj ugy mint most :D 18L
2016. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kor nem számít, de kezdj el edzeni!! Egy sportos csajnak, aki szép, sportos pasi kell, aki jófej! hajrá! ;)
2016. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Természetesen érdemes... Lassacskán... Ha nem fogsz neki tetszeni, úgyis fogja mondani, hogy miért nem jössz be neki... Vagy rákérdezel. Természetesen, ha te is akarsz jobb alkatot, mert nem érzed így jól magad, akkor tegyél ellene, de ne azért, hogy egy bizonyos embernek tetszedjél. Ha megszeret, akkor úgy fog szeretni ahogy vagy. Ha meg nem szeret, akkor attól hogy fogysz se fog megszeretni. Szóval fel a fejjel, és szépen lassan léphetsz, ha úgy érzed, van esély.
2016. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)
2016. ápr. 17. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!