Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 150 cm-es lányhoz 190 cm-es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

150 cm-es lányhoz 190 cm-es fiú nevetségesen nézne ki?!

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ehhez az életnek semmi köze, a nő választ, s mily meglepő, az állandóan elutasított sztereotípiák az esetek jelentős részében helytállnak. Nem tudom nevessek vagy sírjak, hogy könnyebb állva leápolnotok a kanotokat, mint megcsókolni, mert ahhoz hozni kell egy nagyobb sámlit.
2016. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség, hogy a nő választ, a férfi is ugyanúgy választ, értitek. És hiába tetszik nekem egy 165 cm-es fiú, ha én nem tetszem neki. Egy 180 centissel meg ha mindketten tetszünk egymásnak, ez van. És nem tehetek arról, hogy ilyen pici vagyok, de ez semmiben nem fog korlátozni.
2016. máj. 24. 21:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, a férfi megadja magának az esélyt, hogy a nő választási lehetőségei közt szerepeljen, de mindig a nő választ. Ezen kívülre értelmes lánynak tűnsz, nem is kötekedni akartam, csak megjegyeztem pár dolgot...sok szerencsét.
2016. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!