Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit szólna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány akivel eddig párszor beszéltem és nagyon bejön és arra gondoltam hogy elhívnám valahova. A probléma az hogy nem nagyon tudom hova mehetnénk és azon gondolkodom hogy elhívnám kocsikázni. Szerintetek hogy reagálna erre?

18/F


2016. ápr. 22. 22:41
 1/3 anonim válasza:
Az úgy mondjuk jó ha ezt mondod, csak akkor vidd el valami szép helyre és érezzétek jól magatokat vagy hívd el egy sétára egy közeli parkba vagy esetleg tóhoz.
2016. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is le kell vágnia, hogy randira hívod, és hidd el, első találkozáskor elég ha sétálgattok kicsit, leültök egy parkban, beszélgettek 1-2 órát és a többi alakul magától. Nem hinném, hogy a kocsikázás jó ötlet, nem minden lány ül be egy félig-meddig idegen 18 éves fiú mellé.
2016. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd el füvészkertbe.
2016. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!