Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire taszító egy 18 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire taszító egy 18 éves fiú fogszabályozóval?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz fogszabályozó felragasztva a felső fogsoromra,és hát egy kicsit félek tőle,hogy,hogyan fogok vele kinézni.

Van is most egy lány aki tudom,hogy kedvel engem,de attól félek,hogy kiábrándul belőlem majd,ha meglát fogszabbal ennyi évesen.

Szerintetek van a dolgoknak valóság alapja vagy csak túlzottan ráparázok?


Amúgy ilyen idős korban milyen színűt érdemes majd rakatni vagy melyik áll valamennyire férfiasan?


Előre köszi a válaszokért! :)



2016. máj. 8. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Cuki is lehet
2016. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Túlzottan ráparázol.
2016. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Szerintem nincs vele gond. Ha az a lány tényleg kedvel, akkor fogszabályzóval is fog. :)

18/l

2016. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Ettől ne félj. Ha tetszel neki, így is fogsz. Én nagyon sok olyan fiút ismerek, akiknek van fogszabályzójuk, és ettől még tetszenek:D Rengeteg embernek van egyébként, ezen tényleg ne aggódj. Szerintem még cuki is.:)

17/L

2016. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem becsülendő, hogy teszel azért, hogy szebb legyen a fogsorod. Akinek egy fogszabályzó problémát okoz, azzal nem is éri meg foglalkozni!
2016. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz! :) El is mondtam a lánynak és nem tett egy rossz megjegyzést se,csak mondta majd kíváncsi lesz,hogy milyen leszek fogszabbal,de ezt is csak poénosan mondta.
2016. máj. 10. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Az osztalyom felenek most lett fogszabalyzoja. Fiuknak lanyoknak egyarant. Igy 11.ben es szerintem senki se piszkalja oket ezmiatt.

De van egy ismerosom. O most 40-45korul van es neki kost lett fogszabija

2016. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem leszel gázabb egy fogszabályzó miatt. A lányok cukinak tartják azt a fiút akinek van fogszabályozója. Az meg jó, hogy ha figyelsz a fogaid épségére. :)
2016. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)És igen amúgy a legtöbb barátomnak,ismerősömnek fel sem tűnik,hogy lett fogszabályzóm.
2016. aug. 7. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!