Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, taszító, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, taszító, ha valaki sakkozó?

Figyelt kérdés
Milyen reakciót vált ki, ha egy srác versenyszerűen sakkozik és ez a fő hobbija? Persze nem SZTK keretes, kötött pulóveres emberre gondolok, a kinézettől eltekintve kérdezem. :D

2016. máj. 9. 18:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
27%
Hat nem valami figyelemfelketo szamomra, de ez egyenfuggo. vannak akik az inteligensebbeket jobban kedvelik. bar ha a kinezete jo es belsore is tetszik akkor nekem aztan mindegy.:D
2016. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak kapcsolatra jó vagy barátként is?


Mármint én nem vágyom kapcsolatra (senkivel, tökmindegy, hogy sakkozó vagy Isten tudja mi, bármi hobbija lehet) csak barátként meg szívesen barátkoznék vele, ha nem bunkó, mert a sakk az intelligencia jele is. Megkérném, hogy tanítson! ^^ 16/L

2016. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
80%
Nem valami figyelemfelkeltő... Hát ezt hívják felszínességnek. ;) Amúgy sem lány nem vagyok, sem tini, de az ilyen elmés megjegyzésekre reagálni kell :D Remélem nincs belőle örihari. :D
2016. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2016. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a malom jobb xd
2016. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát engem ugyan nem zavarna. Egyedül csak az, hogy baromira versengő típus vagyok, viszont sakkozni nem nagyon tudok. És tuti hogy szeretnék vele játszani, de hogy mindig elaprítana. Na ez zavarna. 😂

22/l

2016. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
csak ha nem te vagy a sötét paraszt, aki királynak képzeli magát
2016. máj. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ellenben a többiekkel,nekem nagyon bejön ha egy srác okoz,magával a sakkal pedig semmi bajom,azon kívül,hogy nem tudok annyira xD Nekem mindent összevetve szimpatikus lenne.:)
2016. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem először pont hogy felkeltené a figyelmem :D Szerintem nem gyakori, hogy bárki versenyszerűen sakkozna, legalábbis nem találkoztam még ilyennel. A barátom is dobol, nagyon izginak tartottam, meg még most is annak tartom, hogy például gitár helyett dobol c:
2016. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, semmi bajom nincs azzal ha valaki sakkozik, én is sakkoztam
2016. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!