Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mással is volt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Annyira szeretnék már egy barátot, de a korombeli fiúk többsége sajnos vagy gyerekes, vagy egy ecsethajú divatmajom (én sem vagyok olyan, mint a mai lányok többsége, alig sminkelek, nem rakom ki mindenemet, és a szemöldökömmel sem csinálok semmit :'D). Túl nagyok az elvárásaim? Vagy tényleg ilyen kevés 14-15 éves fiú van, aki megértő, figyelmes, hűséges, és nem bunkó? Én már úgy szeretném megadni mindezt ezt valakinek, de eddig sajnos nem találkoztam olyan fiúval, akibe ilyen hűde-nagyon beleestem volna. És tudom, tudom, 14 évesen menjek tanulni, ne a pasizáson járjon az eszem. Csak olyan magányos vagyok :(

2016. máj. 19. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
hát így 17 évesen a normális lányoknak nincs kapcsolatuk senkivel, engem meg ezek akik havonta váltanak meg nem normálisak nem kelenek..
2016. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok , és én se estem ilyen hű de nagyon bele senkibe épp ezért nem jártam senkivel aki bepróbálkozott volna mivel nem szerintem őket, és én úgy vélem még tökéletesen ráérek a pasi témára. A magányosság pedig szerintem egy ideiglenes állapot. Elmúlik mint minden nyugi. :)
2016. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*nem szerettem
2016. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!