Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak mi a véleménye a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mi a véleménye a "sznob" fiúkról?

Figyelt kérdés

17 éves leszek és másnak tartom magam, mint az átlagos korombeliek. Sokkal műveltebbnek és a műveltségre fogékonyabbnak tartom magam. Míg másoknak a bulizás, a piálás és a minék több csaj megszerzése a cél, én addig szívesebben elmegyek színházba, vagy akár operába és a minőségi dolgok kedvelője is vagyok. Szeretek ritka ételeket készíteni és, ha már "piálás", akkor a bort szeretem. Szeretek olvasni és érdekel a reneszánsz Itália is, amiről szeretnék most minél többet megtudni.

A szűk/szakadt nadrág, kivágott rózsaszín póló és tornacipő helyett, szeretek kicsit elegánsabban öltözni. Farmer ing, vagy iskolában inkább egy szolidabb pullover.

Elsőre kicsit nagyképűnek tűnhetek ezek alapján, de a való életben ezt nem demonstrálom nyíltan, hiába tudom, hogy intelligensebb vagyok másoknál (mind izlésben, mind intellektuàlisan).

Annyira a lányokért sem vagyok oda, persze vannak kivételek, sokan megfognak, de nem izgatnak a futókapcsolatok, most mégis érdeklődni szeretnék, hogy ezek alapján egy fiú milyen benyomást kelt? Maga a stílusa és személyisége.


2016. máj. 21. 22:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Nekem szimpatikus vagy a leírtak alapján :) Mindig kell egy egészséges önbizalom.
2016. máj. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Ennyire a muveszetekben nem vagyok otthon, de hasonlo erzes megvan. Csak engem nem erdekel masok velemenye es a sajat ertekrendem es becsuletem tobbre tartom.
2016. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

ez a tipikus hárítás ha nem megy a csajozás.

mi a gond egyébként? kinézet vagy méret?

pszichológust próbáltál már?

2016. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Fiú vagyok és ez a személyiség szerintem visszataszító és el is mondom miért.. Több féle intelligencia van, és te láthatóan elítéled és lenézed az embereket, akik úgymond kevesebbel rendelkeznek, ami nem mondom, hogy huh de nagy baj, de ha valóban olyan okos lennél akkor ezt nem tennéd, ez igen kicsi érzelmi intelligenciára vall. Az hogy valaki okos nem feltétlenül jelenti, hogy sznob.. Néztél már körül szegényebb rétegekben? Ott igazi emberek vannak igazi értékrendekkel és igai bölcsességekkel, amire az élet tanította meg őket. Te szerintem egy arrogáns alak lehetsz és bocsi, de az ilyen mellett mindig rosszul érezném magam, még ha csak szimplán a „barátom” is. Legjobb, ha változtatsz egy két dolgon szerintem.. Légy nyitottabb más emberek megismerésére, mert az intelligenciát nem csak egyféleképpen lehet mérni. Nem ismerlek, szóval lehet téves, amit mondok és ebben az esetben elnézést is kérnék.. De pld mondtad a művészetet szerinted műalkotások csak Múzeumban találhatóak? ( Az „igaziak” persze ott vannak :D) De én arra gondolok, hogy az utcán egy egyszerű graffiti is többet mond, mint hinnéd, de te gondolom le hurrogod azzal a szöveggel, hogy vandalizmus és bűn.. Míg valakinek művészet, életpálya, értelem a világban.. Valószínűleg a legtöbb lány szimpatizálni fog veled, de csak, azért mert nem látnak át a dolgokon..

17F

2016. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
ja hogy a fiúk érdekelnek ... értem, az kicsit más, de akkor is vannak itt gondok
2016. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

#3-5 ugyanaz az emberke :D Nah nekem ő szimpatikus egy személyiség, mert tudja mi a vicc :D A fekete humort is pártolod? :D

4-es voltam

2016. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Amennyiben nem érzem azt, hogy ez a bizonyos fiú hülyének néz (engem is intelligensnek mondanak, sokan felnőttek is és nem csak szülőkre gondolok, ennek ellenére gyakran mondok butaságokat, akár rossz poén, akár tényleg nem tudok valamit és pl kérdezek valamit amiben nem vagyok biztos/ még nem hallottam róla... ma olyat kérdeztem, hogyha utakat építenek és a terület ahová szeretnék magántulajdon, mit csinálnak. Lehet butaság, de én minden ilyesmit megkérdezek, ha nem tudom/bizonytalan vagyok benne) szóval az alapjáraton nem baj, ha "sznob" vagy amennyiben a párodat tudod tisztelni, egyenrangúként kezelni... amúgy nem tudom hol tanulhatsz, de az én sulimban (egy nagyon jó gimnázium) meglepően sok intelligens diák jár, viszont egyikük sem jó mindenben, mindenkinek megvan a saját tehetsége, szerintem lehet kicsit jobban körül kéne nézned és biztos, hogy találsz pár igazán érdekes dolgot 16/l kérdésekre beszélgetésre nyitott, ha akarsz írhatsz privátban is és elnézést a helyesírási hibákért és szóismétlésért telefonról nehezebb :)
2016. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
9%
nálam a "sznobizmus" teljesen mást jelent. Teljesen normális vagy...
2016. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#3-as. A méretem átlagos, kinézetemről meg nem nyilatkozok. Idáig nem mondták volna, hogy gond van vele, bár ez nem értem, hogy hogyan jön ide.


#4-es. Természetesen nem szólom le sem az általad említett graffitiket sem és tudom, hogy a művészetnek is sok oldala van, mindenkinek más az ízlése. Egyébként nem vagyok nagyképű, nem szoktam lenézni azokat az embereket, akinek van egy önálló személyisége és nem pedig a mainstream stílust majmolja (akik mellesleg általában nagy "nőcsábászok" és arrogánsak).


#5-ös. Említettem, hogy sok lány van akikhez vonzódok és érdekesnek tartok, ezáltal kijelentem, hogy nem vagyok homoszexuális.

2016. máj. 21. 22:35
 10/26 anonim ***** válasza:
4-esnek üzenném, hogy ezek a tulajdonságok rengeteg emberben megvannak (pl:lenéz másokat) sajnos azt hiszem a nevelés vagy környezetünk hatására könnyen átvesszük, pedig tényleg negatívum első kézből tapasztaltam, hiszem mint később rájöttem én magam is egy egocentrikus, másokat lenéző nulla voltam, mindenesetre én nem akarok negatívumokat mondani, csak annyit, hogy attól még hogy valaki ilyen inkább a pozitívumokat keressük esetleg próbáljuk felnyitni a szemét, kérdezőnek: én is szeretem a színházat, illetve az operával sincs bajom sőt színjátszózom 8 éve és zenesulis vagyok... (pont ma voltam egy színjátszós napon), azt mondják okos is vagyok..., de ahelyett, hogy lekezelsz valakit/valakiket keress inkább pozitívumokat 16/l
2016. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!