Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányoknak mi a véleménye a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak mi a véleménye a "sznob" fiúkról?

Figyelt kérdés

17 éves leszek és másnak tartom magam, mint az átlagos korombeliek. Sokkal műveltebbnek és a műveltségre fogékonyabbnak tartom magam. Míg másoknak a bulizás, a piálás és a minék több csaj megszerzése a cél, én addig szívesebben elmegyek színházba, vagy akár operába és a minőségi dolgok kedvelője is vagyok. Szeretek ritka ételeket készíteni és, ha már "piálás", akkor a bort szeretem. Szeretek olvasni és érdekel a reneszánsz Itália is, amiről szeretnék most minél többet megtudni.

A szűk/szakadt nadrág, kivágott rózsaszín póló és tornacipő helyett, szeretek kicsit elegánsabban öltözni. Farmer ing, vagy iskolában inkább egy szolidabb pullover.

Elsőre kicsit nagyképűnek tűnhetek ezek alapján, de a való életben ezt nem demonstrálom nyíltan, hiába tudom, hogy intelligensebb vagyok másoknál (mind izlésben, mind intellektuàlisan).

Annyira a lányokért sem vagyok oda, persze vannak kivételek, sokan megfognak, de nem izgatnak a futókapcsolatok, most mégis érdeklődni szeretnék, hogy ezek alapján egy fiú milyen benyomást kelt? Maga a stílusa és személyisége.


2016. máj. 21. 22:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nem vészes a személyiséged. Ritka az intelligens ember, főleg, aki nem csak magáról áradozik, de csak akkor lenne róla jó benyomásom, ha nem érezné szükségesnek, hogy másokat is érdekeljen, vagy tudjanak az érdeklődési köréről beszélni.

13/l

2016. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%

evidens,egy ultra high IQ ember pontosan onnan ismerszik meg h pl nem hangoztatja magáról úton-útfélen h ő mennyire okos és különb :) ismerek én egyetemei tanárokat is, milyen érdekes, valahogy sose érzik szükségét annak h mindenkinek bizonygassák az fantasztikus iq-jukat ... agyrém emberek.

mondom: irány pszichológus, itt nincs más megoldás sztem.

2016. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#32-vel mélységesen egyetértek. Kérdező, ha érdekel, anyám orvos, jóval átlag feletti IQ szinttel rendelkezik, nagyon művelt és minden nap emberi életek múlnak rajta, jól végzi a munkáját. De ő sosem hangoztatja, hogy milyen okos, meg milyen zseni,mert az igazán intelligens emberek idáig is eljutnak.(Te viszont 10 mondaton keresztül beszélsz arról, hogy milyen fszagyerek vagy, meg, hogy sokkal műveltebb vagy a korodbelieknél.) És képzeld anyám is bulizott, piált, pasizott fiatalkorában,mégis értelmes ember lett belőle. Szóval te csak ne beszélj, kérdező, a nemlétező műveltségedről, hanem vegyél vissza és fogd már fel, hogy nem véletlen nincsen barátnőd.
2016. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

sztem is innen ered minden:


" nem véletlen nincsen barátnőd."


ugye aki tanult pszichológiát ..... nem kell folytatnom. egyáltalán hogy a rákba függ össze a bulizás meg a pasizás/csajozás a műveltséggel? hidd el, abszolút nem zárja ki egyik a másikat, ,sőt mi több, könyörgöm, az ember egyik legalapvetőbb szükséglete! ha itt gáz van, akkor bizony az egész személyiséggel nagy gáz van.

2016. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Kezdem azt érezni, hogy teljesen máshogy jött le a dolog, mint ahogy azt akartam.

Van barátnőm. 3 éve és nem is vágyok más után. Az meg, hogy művelt vagyok azt nem jelentettem így ki. Én csak leírtam egy mai átlagos 16 évest és magamat. A 16 èves ismerőseim 80%-a ilyen és nincsen semmi hosszútávú céljuk.

Én meg nem vagyok nárcisztikus közösségben, csak leírtam, hogy mik jellemzők rám. És elég ritka az ilyen, ezért kértem véleményeket magáról az izlésről. Küldhettek pszichológushoz és mondhatjátok, hogy az az igazi művelt aki nem mutogatja. De mint mondtam, én sem vagyok nagyképű és még csak műveltnek sem hiszem magam. Csak az átlagnál műveltebbnek. De ettől függetlenül nem érzem magam felsőbbrendűnek.

2016. máj. 22. 12:40
 26/26 anonim ***** válasza:
hát akkor tisztázhatnád mit hogyan is gondolsz mert tényleg elég érthetetlen ...
2016. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!