Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A leghíresebb közösségi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leghíresebb közösségi oldalon csináltam egy kamu profilt és meg ismertem rajta egy srácot többi lent?

Figyelt kérdés
Egy kamu profit csináltam és meg ismeretem rajta egy srácot aki időseb nálam én 18 éves vagyok ő meg 26 éves napi szinten beszélgetünk telefonon is és el szeretném mondani neki hogy a képeken nem én vagyok el hívtam egy személyes találkozora de egy kicsit félek szereintetek jó ötlet? Mert van bennem egy kis félelem. ÉS ha el jön akkor mit csináljak hogy menyek oda hozzá mit mondjak neki ? Tudom butaságot csináltam ezért kérek egy kis segítséget hogy rendbe tudjam hozni?
2016. máj. 22. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig húztad az agyát, most meg hisztizel hogy mi lesz...

Mássz ki a saját szarodból te!



Segítek. Hívd fel és mond meg, hogy kamu képeid vannak.

2016. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
küldj neki saját képeket ha úgyis tetszel neki akkor fog veled találkozni de ha pl valami 50 kg szexy csajrol raktál ki fotókat te meg 150kg vagy akkor meg úgyse lesz semmi
2016. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki a találkozó előtt. Elég nagy csalódás lesz neki, ha egy másik lány fogja ott várni, így is elég gáz már a helyzet, ne rontsd tovább. Meg amúgy is, gondolj bele milyen kapcsolat az ami hazugságokra épül. Ezek után ha van egy kis esze nem fog megbízni benned. Inkább azon gondolkozz el, hogy miért nem mered felvállalni magad? Egy kapcsolatnak nem az a lényege hogy a másikat önmaga miatt szeretjük. Te is lesokkolnál ha egy másik ember várna ott. Ha a helyedben lennék... én elmondanám neki őszintén mi a helyzet. A következményeket pedig vállalnám.
2016. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már régen bukott ügy. Nem vagy normális, és ha a srác így is akar tőled valamit, akkor ő sem az.
2016. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi a legrosszabb ami történhet? max megsértődik (mondjuk jogosan tenné)... mondd el neki még a találkozó előtt h mi van, mert lehet, hogy élőben rosszabbul reagálna rá, így ha esetleg találkoztok utána, lesz ideje lehiggadni, és még akármi is lehet.
2016. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
JEEEEE KAMUREG :D
2016. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Büdös patkány! Szar kapitalista ország ez!
2016. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!