Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit tennetek? Több lennt.

Figyelt kérdés
Van egy lany aki tetszik es csinaltam a haverommal egy kamu facebookot es arrol irtam ra. Csak hogy megtudjam ki tetszik neki. Tok jol elbeszelgettunk azt irta beleszeretett a belsombe de rajott hogy a prof.kep kamu de azt mondta h nem itel kulso alapjan es nem szamit hogy nezek ki mert nem tudta h ismerjuk egymast de nem birtam tovabb es veletlen elszoltam magam es rajott a valodi enemre. Azota direkt kerulom mert szegyellem ezt az egeszet elotte. De o ram irt tok bunkon hogy en csapom be es nem nezek ra es elkezdtunk durvan irni egymasnak de tegnap meg egyaltalan nem volt bunko velem es tok jol el tudott beszelgetni a tesommal es elviselte hogy ott vagyok en is. O tudja hogy bejon nekem de mikor beszeltunk en elore kerdeztem hogy baratok? Es mondta ok. Ti mit tennetek a helyemben hogy megbicsasson esetleg tobb is legyen belole? Szerintetek ezt meg lehet bocsatani ui.senkinek nem mondta el hogy szerelmet valottam nem egetett be senki elott

2016. ápr. 26. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Növessz egy pár tököt, és mondd el neki az érzelmeidet élőben! Élőben bunkóztál volna vele? Nem
2016. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez a kamufaces dolog nagyon gáz.Óriásit csökkenhettél a szemében emiatt.Van egy barátnőm aki ugyan ezt csinálta ,mint te és nem sűlt el szépen a dolog.Hány éves vagy egyáltalán?
2016. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Korom 15 de szerintetek kedves eddigi válaszolók ez megbocsájtható?
2016. ápr. 26. 21:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hogy ezek utan ne utaljon?
2016. ápr. 26. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd el az igazat és kérj tőle bocsánatot. Vihetsz virágot is! (Ez célzas volt)
2016. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát elég gyerekes vagy :)) barátnőm 12 évesen csinálta azt a baromságot.Szerintem ezt a csajt inkább hagyd.Menj inkább a haverokkal és próbálj felszedni egy új csajt.De a követhezőnél ne legyél ilyen hülye! ;)
2016. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kérj tőle bocsánatot őszintén hogy azt lássa hogy igaz amit mondasz és mond meg neki hogy többet nem fordul elő ne haragudjon és foglalkozz vele sokat
2016. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha már bocsánatot kèrtem de semmi javulás sőt!
2016. ápr. 27. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!