Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Jó hosszú szöveg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jó hosszú szöveg lent! 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban. Szinte az első naptól fogva tetszik. Év elején nagyon bunkó volt velem, de észre vettem,hogy engem nézett többször. Aztán jó barátok lettünk és csomó helyen egymás mellett ültünk meg ilyesmi. Abban hibáztam hogy elég sok embernek elmondtam hogy nekem tetszik. Biztos vagyok benne hogy valaki erről tájékoztatta mert egyik napról a másikra hirtelen kerülni kezdett. Egyik órán a barátja és mögötte ültem amikor elkezdtek piszkálni és szóba jött hogy nekem tetszik. A haverja pl olyanokat mondott hogy harcolj érte következő szünetben menj oda es csókold meg. Persze ezek meg jól kiröhögtek. Aki nekem tetszik pl azt mondta hogy na azt próbálnám meg. Teljesen összetört és nagyon szomorú voltam. Mostmár újra kezdünk beszélgetni és amikor a haverjai nem látják nagyon kedves velem. A metrón is megkérdezi hogy leülök-e stb. Teljesen belezúgtam. Amikor ott vannak a barátai akkor bunkó meg beszólogat. Segítsetek mert ez így az őrületbe kerget. Köszi 😘

2015. nov. 23. 18:59
 1/10 redghost ***** válasza:
100%

Csak showderből csinálja azt hogy cseszeget,mert a haverok piszkálják,nálunk is volt ilyen sőt velem is,a haverok szivattak keményen én meg valami hülye oknál fogva azt mondtam mindig hogy nem tetszik a lány mert abban reménykedtem hogy leszálnak rólam és nem cseszegetnek,de csak rosszabb lett,minél jobban állítottam hogy nem tetszik annál jobban szivattak :D. De megnyugodhatsz ha tényleg olyan kedves veled ahogy azt fent írtad,szerintem tetszel neki :D.Fel a fejjel :D



üdv. redghost

2015. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és kedves választ!
2015. nov. 23. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
redghost te tauri wow szerveren játszol? amúgy nyugi kérdező, haverjai cukkolják csak és az ő korában a haverok sokat számítanak, nincs veled baj meg semmi, én a helyedben szólnék a haverjainak h nyugodjanak le, sztem nem forudlna elő többet mert tuti csak nagylegénynek mutatják magukat, de valójában félnek a lányoktól. és szerintem féltékenyek a kiszemelt pasidra ezért csesztetik hogyha nekik sincs csaj neki se legyen
2015. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 redghost ***** válasza:
2. válaszoló nem játszom tauri wow szerveren,miért kérded?
2015. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tűkön ülve várom a válaszokat de nem igazán jönnek 😥
2015. nov. 23. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti bejössz neki, különben ez a helyzet nem jöhetett volna létre. :)
2015. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos hogy tetszel neki,de van rá esély....Amúgy a haverjai elött azért bunkó hogy leszáljanak rólatok...Kérdezd meg 4 szemközt mit érez irántad! :) De,ha fontosabb a barátság mint a szerelem,akkor ne tedd....
2015. nov. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NeymarjrLau ***** válasza:
Elég gáz, hogy a barátai előtt bunkó veled. Én ezek után egy percet sem foglalkoznék vele.
2015. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát és véleményét! Nagyon aranyosak vagytok😉
2015. nov. 26. 22:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy például tegnap egyedül ültem a padban és szó nélkül odaült nem is kértem meg semmi csak puszta rendességből
2015. nov. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!