Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vélemény? (lent hosszú szöveg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? (lent hosszú szöveg található)

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Egyik haveromról ismertem meg. Találkozhattunk párszor kedves aranyos srác. Érzelmes. A legutolsó találkozásunknál megcsókolt többször,magához szorított. Rá kb 1hétre észre vettem,hogy baszottul furcsa. Már nem úgy viselkedik ahogy eddig. Nos,meg kérdeztem tőle,hogy ő akar egyáltalán valamit? Erre ő azt írta,hogy: Az elején többet érzett irántam de már nem. Nem akart engem át verni,mert nem érdemlem meg de el mondani sem merte. Meg hogy neki mindennap más lány kell illetve más tetszik neki. Ekkora mondtam,hogy hagyjuk is a beszélgetést nem szeretnék érzelmeket!

Szenteste rám írt,hogy boldog karácsonyt. <3

Vissza írtam,hogy nekik is! Erre ő leosztotta saját magát,hogy milyen hülye mert előbb írta ki facebookra hogy a szenteste még nem karácsony és még ő saját maga sem tartja be. Hogy karácsony így -úgy és mennyire zavarja. Itt nem írtam neki vissza erre írta ,hogy nem zavar szia. Utána,hogy mi az instám..rá pár másodperce meg hogy,ja van meg van. Rá pár másodperccel később,meg hogy hiányzom-e neki? -ja ez hülye kérdés volt,Bocsi.

Írtam neki,hogy a beszélgetésünk. Kérdezte ja,csak az?-jelenleg ezt mondtam. Vissza kérdeztem és full ugyan ezt vissza mondta. Mondtam rendben. :D Feltett egy újabb kérdést. Hogy táplálok-e még iránta érzelmeket? Megmondtam neki,hogy nem tudom. Kérdeztem,hogy miért ilyen kiváncsi? Erre azt mondta,hogy megszoksz vagy megszöksz? -vagy inkább el löksz. Találóbb. Feleltem.

Később berúgtam írtam neki...beszélgettünk. De írta,ha nem iszok nem is írtam volna. Írtam neki,hogy nem tagadom..nem valószínű. Meg ne hogy már én keresselek. Erre írta nem minden a Fiúk dolga. Rá egy nappal vissza írtam neki,hogy értettem.

Utána bocsánatot kértem tőle,hogy igy spontán a semmiből rá egy napra vissza írok én ezt bunkóságnak tartom. Beszélgettünk. Mondta a Reszkessetek betörőket nézik a (###) azzal a sráccal akiről megismertem. Erre mondtam,hogy imádom. Kérdezte a srácot vagy a filmet? Mondtam egyenlőre a filmet. Erre be durcizott. Egyenlőre?!?ja,oke.

Kérdeztem: Mert imádnom kellene a srácot?(akirol megismertem.)

-ahogy gondolod. Ok.mondom.

Írta picit hiányzom neki. Nem tudja miért,de jó leltudtunk lenni...

kérdezte kölcsönös? Mondtam,jó kérdéseid vannak. Írta tudom és higy hagyjuk a beszélgetést nincs értelme. Kérdeztem,hogy mi hozta ki belőle? Az,hogy szarok a fejére. meg kihülne ha azt a srácot imádnám akiről megismerte. Meg zavarja a ( :'D )fej. (...)

Írta: Ha érdekellek keress már.

Vissza kérdeztem,hogy miért érdekel ez téged Ennyire? Erre teljesen ki akadhat,hogy mert nem érdekelheti vagy mi?

Meg kérdezte,engem azért érdekel mert még szeretem ugye? Erre mondtam,hogy gondolok rá. De ő eldöntötte,hogy nem érez irátam én ezt felfogtam. (holott amúgy szeretem,de mindegy..)

Beszélgetésünk utolsó szavai,hogy nem zavarlak,szia.

Ő: Szia.

Hu ne haragudjatok a sok szövegért de annyira zavar,hogy őszinte legyek. Nem tudom eldönteni,hogy csak zavarodott a srác vagy csak ide-oda akar engem teszegetni?



2015. dec. 26. 20:41
 1/4 anonim válasza:
Ugyan ez van velem. Annyi hogy azt mondta szeret utána meg egy hétig nem írt.. sajnos nem tudok segíteni de együtt érzek.
2015. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak unatkozik, és veled szórakozik egy kicsit
2015. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a pasi bolond :D

Amugy hany eves vagy? Es o hany eves?

2015. dec. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16 17 :D

Sajnálatomra én vagyok a 17 :D

Csak megfogott benne valami.

Elsőnek üzenem remélem rendbe vágja magát a dolog! :)

2015. dec. 27. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!