Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Elmonjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elmonjam a legjobb fiú barátomnak hogy a BFFemnek nem tetszik?

Figyelt kérdés

Egy fiú elhívott randira én el fogol menni vele. A fiú legjobb barátom viszont el akarja hívni a legjobb barátnőme. Ő viszont abba a fiúba szerelmes aki elhívott engem randira. Közben viszont nekem van egy pasim akivel viszont biztos h szakítok. Megerőszakoltak 2 éve és ő kijelentette hogy őt rosszul érinti hogy nem akarom hogy lefeküdjünk. Közben a legjobb barátnőm exe rámhajtott én meg nem tudom lerázni. És van mégegy volt barátom aki mindenkinek elmondta hogy megerőszakoltak és higy senkivel nem akarok lefeküdni(ez nem igaz) dehát 14 vagyok...

14/L


2016. jún. 3. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
elvesztettem a fonalat már az első 2 sornál :)
2016. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván a megerőszakolás is hozzátesz, hogy nem akarsz lefeküdni de 14 évesen még nem is kell a legtöbben akkor még nincsenek felkészülve rá. Bár a kérdés nem ez volt. Szerintem mondd el neki, viszont ha úgy látod akkor azt is, hogy van nála esélye és ne adja fel. De semmiképp ne engedd, hogy kínosabb szituációk alakuljanak ki kettejük között.
2016. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#mexikóiszappanopera


Amúgy nem tudom, szerintem mondd el, ne koppanjon szegény srác. Te meg válassz egyet a sok pasi közül...már nem azért no...csakhogy értsem a következő kérdésed :D

2016. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
basszus nekem hozzatok képest nincs szociális életem. miből maradtam ki joeg:o
2016. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!