Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti milyen lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen lánnyal randiznátok vagy járnátok szívesebben? Normál szinten okos, de nagyon szép lánnyal VAGY Nagyon okos, de normál szép lánnyal?

Figyelt kérdés

Legyen nagyon szèp ès az esze átlagos?

Vagy inkább a kevèsbè szèp de nagyon intelligens lányt választanátok?



2016. jún. 3. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindakét kategóriából tetszik valaki. Van aki a külseje miatt tetszik, más a személyiségéért, tudásáért.


Sok ember azzal küzdhet, emberismeret híján, először a jó külső alapján könyveli el tökéletesnek a neki ígérkező kapcsolatot, utána kicsi tapasztalattal, mélyebb kapcsolatokkal rájöhet arra, hogy attól még nem lehet tökéletes a kapcsolat, hogy valaki szép, megtapasztalhatja esetenként, hogy egy szép lány is lehet idegesítő.


Vannak szerencsés esetek is, amikor az esze is nagyon jó a lánynak és a külseje is, de ennek van egy harmadik hátulütője, ami a linkelt diagram szerint az, hogy sokakkal undok, nem túl kedves lény:)

[link]

2016. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de inkább szebb csajt választanék, átlag ésszel
2017. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!