Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak szexre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szexre kellek neki?!

Figyelt kérdés

A problemam az, hogy van egy fiu, akit 4 eve ismerek (nem igazan beszelgettem vele regebben) es egy honapja ramirt. Talalkoztunk azota 4x es legutobb megcsokolt. Tolem nem messze lakik alapjáraton, de 180 kmre van Pest, es oda jar egyetemre. Na mar most onnan hazajott hozzam, csak azert, hogy elmenjunk moziba, kesobb pedig ment is vissza - tehat haza sem ment a szüleihez.

Nem jott meg fel kettőnk között az, hogy egyutt vagyunk, de bemutatott a legjobb haverjainak, szoval ugyerzem nemsokára mar ez kovetkezik.

A problema ott kezdodik hogy kisse burkoltan celzott arra, hogy szexeljunk (ha mi egyszer filmeznenk, abbol nem filmezes lenne) es az elso randi elott kiderult hogy mas lányra is irt (ismerem a lanyt), de vele nem is találkozott es igazabol nem tudom mit beszeltek.

Szoval szerintetek mit akar? Komolyabb szandekai vannak vagy csak szex?

En 18, o 21.



2016. jún. 5. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtudni, de rajtad függ,hogy lessz e sex vagy nem. de többet ér vigyazni vele
2016. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha egy simka moziért utazgat nem mondanám, hogy komolytalan. :)


DE! Mi van ha csak szexelni akar? Ad1 nagy lány vagy már Ad2 azt mondod neki nem Ad3 nem teszed szét a lábad. Probléma megoldva

2016. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hogy kell kezelni egy párkapcsolatot. KEzdjük azzal,hogy nem rohanjuk le a lányt ilyen gyerekes perverz szövegekkel. Nem tudom, mik a szándékai, de annyi kiderült,hogy mindenbizonnyal ő maga viszont komolytalan.... Ha te is komolytalan vagy, akkor menj bele a kapcsolatba, ha nem, akkor viszont biztos találsz jobbat is. Alapból nem értem, a saját életét miért nehezíti meg valaki ekkora távolsággal
2016. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek!

Utolso, lehet igazad van:(

2016. jún. 5. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én itt akarok komoly kapcsolatot, akkor nem várom meg, míg 180 km-re vet az élet. Ha meg megvárom, akkor ott keresek valakit.
2016. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!