Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellek neki? L

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat, most van mindkettőnknek vizsgaidőszaka,de neki kevesebb szabadideje van elvileg,így amikor hetente 1x-2x találkozunk a lakásán szinte csak szex van. A tanulás miatt nincs ideje semmire elvileg. Naponta 1x legalább keres interneten,érdeklődik,de igaz lehet,hogy a tanulás miatt nem tudunk normális programot csinálni?

2016. máj. 27. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 éve vagyunk együtt, pont ugyanígy néz ki most a kapcsolatunk a vizsgák idején. Mindketten nagyon le vagyunk terhelve, a programokra nem tudnánk rendesen odakoncentrálni, mert aggódunk a vizsgák miatt. Viszont a szex nagyon jó, mert levezetjük a feszültséget, és ebben megélhetjük az intimitást, szerelmet is. Szóval ez teljesen normális, de persze nem jelenti azt, hogy feltétlenül csak emiatt van nálatok ez. Én annyit javaslok neked, hogy bírd ki ezt a hónapot, és nyáron meglátjátok, mennyire működik a kapcsolat, akkor nem lesznek kifogások, lehet programokat csinálni :)
2016. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Figyelj, nem teljesen mindegy neked, ha egy "friss kapcsolatban" már hetente dugtok? Na ugye.


Amúgy meg akik így beszélnek egy kapcsolatról, mint egy darab húsról... komolyan, nem teljesen mindegy, hogy mit akar tőled? Már így is elindultál a süllyesztőn lefelé.

2016. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rossz hír: minden pasinak csak szexre kellesz. H

a mást is csináltok együtt, az csak díszlet ahhoz, hogy továbbra is dughasson téged.

2016. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha már napi 1-szer keres, akkor biztos nem csak szexre kellesz neki.


Aki csaj nekem csak szexre kell, azokat kb heti 2-3 alkalommal keresem maximum.

23/F

2016. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És azt a kevés időt is csak dugással töltitek.....

Ha ezt engeded neki, akkor neked is csak szexre kell ő. Ha ténylegesen lenne másra igényed, akkor felszólítanád rá,hogy héééé, te romantikázni akarsz vagy menjetek el valahova...de te ezt nem tetted meg.

Ja, meg netezni is van időtök. Azalatt akár mozizhatnátok is.

Ti egymást használjátok ki.

2016. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Nem értem a nők miért tesznek úgy, mintha nekik nem lenne jó a szex?! Jobban is élvezik a dolgot, mint a férfiak, erre mindig ők érzik magukat kihasználva.

Elmentél hozzá, nem? Belementél a szexbe, nem? Te is élvezted, nem? Hát akkor te sem kaptál kevesebbet, mint ő. Talán még többet is. És mégis valami nem stimmel a fejecskédben...hmm vajon mi?!

2016. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Megsúgok valamit, kérdező. Neki (és mindenki másnak) arra kellesz majd, amit nyújtani tudsz. Nyilván, ha betonozni akar, abban nem elsősorban rád fog számítani. Ha szexet akar, abban igen. Ha az élet minden területén partner tudsz lenni, akkor a hátralevő életet akarja tőled. Ilyen kibäszottul egyszerű az élet: ne azt nézd, hogy mire kellesz, hanem azt, hogy hogyan tudsz minél többet adni. Hogyan tudsz olyan nővé válni, hogy NE csak szexre kelljél. Neki is pontosan ez a dolga. Olyan pasivá kell érnie melletted, aki minden tekintetben a társad, támaszod tud lenni.
2016. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne várj el túl sokat ilyen időszakban. Ha fontos az amit tanul és szereti is meg te is akkor nyílván az a dolgotok hogy tanuljatok. Örülj neki hogy még így is tudtok egymásra szánni egy kis időt. Én is ezt csinálnám vizsgaidőszakba de ettől még szeretem a páromat csak ha már egy olyan szakmát tanulok csináljam meg rendesen ne csak éppen átessek. Az egyes válaszolónak adok igazat. Legalább a szex feszültség levezető és én is inkább azt választanám mint a mozit...
2016. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
lol, Miquel írt egy értelmes kommentet, nézzoda.
2016. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vizsgaidoszak tenyleg necces, szerintem vard meg a veget, hogy utanna mi lesz. Ertheto ha az embernek ilyenkor nincs szabadideje, hiszen ezen bukhat minden.
2016. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!