Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok ebben a...

Szülők! Mit szólnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha a 20 éves lányotok bejelentené hogy szexkapcsolata van valakivel. A lányotok már nem szűz, egy hosszabb kapcsolata volt ezelőtt (4 év).
2016. márc. 13. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy 20 éves már felnőtt. Nem hiszem, hogy bármi véleményt mondanék, legfeljebb azt, hogy ha számára ez jó így, akkor tegye, csak vigyázzon magára.

Amúgy 20 évesen én nem számoltam be a szüleimnek a kapcsolataimról, a szexkapcsolatokról meg főleg nem. Inkább ez a fura a történetben.

2016. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Együtt élek még a szüleimmel, nyilv nyuogdtabbak ha ők is tudják hova tűnük el hétvégére, de azt se akarom, hogy azt higyjk komoly a dolog és bevonják családi eseményekbe vagy úgy viselkedjenek vele mintha családtag lenne.
2016. márc. 13. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem :) De ha szexkapcsolat, akkor nem is találkoznak, vagy igen? Azt is gondold meg, hogy nem túlzottan kíváncsiak -e, vagy nem gondolnak -e a dolog mögé többet, mint amit te szeretnél. Mert ha ezek fenn állnak, akkor a legjobb, ha kitalálsz egy barátnővel kapcsolatos sztorit, és azt mondod, vele jársz el szórakozni, nála vagy..... Még címet is leadhatsz, a srácét, és azt mondod, ez a barátnőd címe. Mert ha bármi van, azért nem árt, ha tudják, hol keressenek....
2016. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ő is jobban szeret a saját agyában meg én is...eddig Meg oldottuk de nem akarom hogy folyton én logjak ott nála. Egész hétvégét meg nem szoktam bulizni. Eddig ez volt az alibi, de jobban szeretem tisztázni a dolgokat. Viszont apukám nagyon bele éli magát a dolgokba és tudom hogy ha ide hoznám az lenne hogy bemutatkozás, ki kérdezi rendesen utána meg hivná minden hova mintha csak együtt lennénk.
2016. márc. 13. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez az :D Ezért jobb a szülőket ebből kihagyni:)

Egyébként én a gyerekemnek azt nem engedném, hogy az alkalmi kapcsolatait haza hozza. Ha komoly a kapcsolat, akkor természetesen igen, ilyenkor nem zavar, ha itt alszik a lány. De azt nem venném szívesen, hogy hetente más fordulna meg a házunkban.

Anno mi az ilyesmit kölcsön lakásban oldottuk meg. Az összetartó barátok bevállalják, hogy elmennek 2-3 órára, és szabad a kégli. Most pedig elvárnám a gyerekemtől, hogy a szexuális kalandjait egyedül oldja meg, ne kelljen nekem ehhez asszisztálni.

2016. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kértem soha hogy asszisztáljanak hozzá, csak nyilván örülnének, ha tudnák hogy hova tűnök egész hétvégére. Más részt a lakás az enyém,önellátó vagyok, végülis ők laknak velem nem én velük, de attól még hihetik azt, hogy a srác aki feljár hozzám a barátom. Eddig olyankor oldotttuk meg, mikor nem voltak otthon nálam anyuék.
2016. márc. 14. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagy bakker,mit kell ezen bejelenteni?!Nekem is volt szexre alakuló kapcsolatom, éjszakás kalandom is mégsem tettem közhírré sem azt h mikor vesztettem el! -.- Nevetséges

26/N

2016. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!