Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Még nem volt barátom. Van egy fiú az osztályban, akivel sokat beszélgetek.(15 lesz) Szeretek vele együtt lenni. Sokszor együtt megyünk haza, mert ugyanarra lakunk. Először azt hittem, hogy összejöhetünk. (Puszira, csókra gondoltam, nem egyébre, mert ahhoz még fiatal vagyok. Annak ellenére, hogy a legtöbb korombeli sajnos nem így gondolja.) De tetszek a barátjának. Gondoltam, hogy majd megbeszélem vele, hogy szerintem nem működne. Ő egyébként egy bulizós, nagyképű fiú. Én inkább visszahúzódó. Nekem nem jön be... De ha el is utasítom, tenne olyat a barátja, hogy összejönne velem? Nagyon rosszul érezném magam, ha nem jönnék össze vele, mert szeretek vele lenni. Furcsa, de nagyon jó érzés amikor vele vagyok. Még soha nem éreztem ilyet. Ezt most kicsit furán írtam le. Amikor nem vagyok vele hiányzik... Szerintetek van rá esély, hogy összejöjjek vele?

2013. febr. 12. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább a tanuláson járjon az eszed!
2013. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a fiu aki bejon neked annak mennyire jo baratja az akinek bejosz te? asszem h jol ertettem meg :D ha csak haverja akkor a masik fiuval ne torodj, probald meg avval aki neked tetszik, mondd el neki h mit erzel es ha te is bejossz neki akkor no problem, miert sertodne meg a masik fiu? ez az en velemenyem 14/f
2013. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.Ötös tanuló vagyok. Csak néhány négyesem van. Nem gondoltam, csak kézfogásra, puszira stb...

2.Igazából nem nagyon tudok rajtuk eligazodni... Nem a legjobb barátja, de egymás mellett ülnek, beszélgetnek. Habár még a fiú akinek én tetszek, mérges rá, mert 1 évvel ez előtt járt egy lánnyal aki tetszett neki. Remélem érted.

2013. febr. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!