Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Összejöhetek vele?

Összejöhetek vele?

Figyelt kérdés
most megyek gimibe, a volt iskolámba van egy lány, aki most megy hetedikbe. Tetszik nekem, nem mondanám hogy nagy barátok vagyunk, csak néha-néha beszélgetünk, mindig mosolyog meg köszön nekem. Az ő barátnői annyira nem kedvelnek engemet(én se őket), és nagyon sok időt velük tölt, javarészt az utcán is velük járkál, ezért nem tudom hogy miként kezdeményezzek. Hívjam meg fagyira? Valahogy keveredjek beszélgetésbe vele és ott kéne kihoznom valamit? Valamint mennyit számít az a másfél-két év különbség ami köztünk van? ( én 15 ő 13

2014. jún. 28. 17:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ha van mindkettőtöknek facebookja akkor írj rá ott. És ne azt várd hogy a lány írjon mert igenis te vagy a fiú. Szerintem ismerd meg jobban, beszélgess vele. Aztán amikor érzed hogy már elég jóba vagytok akkor hívd el sétálni :)
2014. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt nem is vártam el, hogy ő kezdeményezzen, csak én nem tudom hogy miként kéne :D Facen akkor majd beszélgetek vele egy picit, aztán meghívom valamire és remélem hogy jól fog alakulni. Válaszokat továbbra is várom!
2014. jún. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!