Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon kedves. Gyakran találkoztunk és akkor mindig meleg mosollyal fogadott a suliban, ha nem is beszéltünk a tekintetünk mindig találkozott és ha észrevett mindig mosolygott. Volt olyan eset, amikor megdicsérte a kinézetem, illetve learanyosozott párszor + kekeckedni szokott gyakran. Illetve meg is szokott érinteni, hol megsimogatja az arcom, karom, illetve érintette meg a lábam is miközben ültem. Nagy valószínűséggel a barátnőinek is mesélt rólam, mert volt már rá példa, hogy üzent rajtuk keresztül. Viszont eléggé hideg chaten, illetve eddig még soha nem keresett. Nem rég elhívtam valahova, de csak annyi válasz érkezett tőle, hogy majd meglátjuk. Érdemes a próbálkoznom megint? (Ha kell, priviben tudok bővebben mesélni)

2016. jún. 20. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Esély mindenre van!
2016. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élőben hívd el ha tudod, valszeg neki az sokkal közvetlenebb, mint a chat. Egyébként sok lány ilyen. Ne add fel, próbálkozz! :) 17/F
2016. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Játszik. Vedd fel, játssz vele te is. Esély az van.
2016. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!