Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a nem éppen helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nem éppen helyes és/vagy unintelligens fiúknak tetszem?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azzal jönne, hogy egy kis p*csa vagyok, nem a külső nekem az első, de igenis számít, és aki szerint nem, az hazudik. Nem egoista vagyok, beérném egy átlagos külsejű fiúval is, nem topmodellt keresek. Én és a környezetem sem tart engem csúnyának, ezt sem nagyképűségből mondom.

Lehet, hogy csak véletlen, de valahogy tényleg mindig a kifejezetten csúnya fiúk találnak meg, emellett ráadásul legtöbbször még a stílusuk is olyan. Ha facebookon írnak rám, már az írásukból is sugárzik, hogy mennyi eszük lehet, az utcán pedig a fütyülésre és hasonló értelmi színvonalú beszólásokra inkább nem is reagálok.

Ugye azért lesz majd normális barátom? Kezdek félni, hogy nekem senki sem felel meg, és baj van velem, és egyedül maradok.

17L


2016. jún. 21. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel egyedül:) egyszer jön valaki, hidd el:)
2016. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Veled nincs baj, de: Nincs arra törvény,hogy csak a helyes és intelligens fiúknak jöhetsz be....

Ha csúnya egy fiú és bejössz neki, arról ő nem tehet és te sem...... Ugyanez van az unintelligensekkel.

Nem kell öszejönnöd egy számodra nem vonzó vagy buta emberrel...

2016. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rossz helyen keresel. Vagy pont, hogy nem keresel, hanem vársz.
2016. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy mégis nagyok az elvárásaid, vagy kiszelektálsz mindenkit az elején, mielőtt még rendesen meg is tudnád őket ismerni.
2016. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez van :3..Majd egyszer jön valaki, aki szeret téged :3, számodra helyes és a többi :3
2016. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor sose tudom eldönteni, hogy egy valóban felháborodott és kétségbeesett lány írhatta ki a kérdést, társkeresési célokból kerülhetett ki, esetleg a kettő kombinációja.

Ha az első az igaz, a válasz egyértelmű. Feltehetőleg nincs szignifikáns korreláció a fiúk szépsége és aközött, hogy mennyire tetszel nekik. Egyszerűen úgy érzik, hogy a saját szemszögükből előnyösebb kapcsolatot is ki tudnak harcolni. Esetleg pont azt látják, hogy mindenkit visszautasítasz, és túl gátlásosak ahhoz, hogy kockáztassanak.

Ha a második vagy a harmadik igaz, akkor viszont illett volna úgy feltenni a kérdést, hogy "Miért csak a nem éppen helyes és/vagy unintelligens fiúknak tetszem xyz városban?" ;) Hogyha xyz város Budapest, és nincs problémád a műegyetemista fiúkkal, nyugodtan írj.

2016. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha félreérthető voltam, egyáltalán nem társkeresési célból írtam ki. Csak valahogy mindig ez történik, és már kezdem unni. Sok ismerősömnek van normális barátja, nekem pedig valahogy ez nem jön össze, ezért írtam ki a kérdést. Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. jún. 21. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Velem teljesen ugyanez a helyzet.. Már én is attól tartok, hogy nagyok az elvárásaim és, hogy vénlányként halok meg, mert engem tényleg mindig csak olyanok találnak meg, akikkel nem szimpatizálok.. 16/l
2016. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze általában 60/40 arányban a külső számít. de a belsőről se lehet elfeledkezni. amúgy megértem. szerintem rossz helyen keresel.. nyiss jobban az emberek felé akik esetleg tetszenek. nem a te hibád, kitartás mert aki keres, az talál.
2016. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Egy cipőben járunk, én is ugyanígy vagyok vele.

Ám én hiszek abban, hogy bár még sokszor át kell élnem/élnünk azt a kellemetlenséget, hogy akinek tetszem, az nem az esetem, aki meg nekem jön be, azt nem érdeklem, de egyszer te is, én is fogunk találni valakit, akivel kölcsönösen ugyanúgy vonzódunk egymáshoz, és megértjük egymást. :)

Ne add fel!

2016. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!