Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne belekezdeni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne belekezdeni ebbe a kapcsolatba? 18/l

Figyelt kérdés

Van egy nèmet srác, aki még 4 éve az osztálytársam volt cserediákként. Azóta tartjuk is a kapcsolatot. Ma írt nekem, hogy mennyire kedvel engem és mivel már egy ideje szeretne elmenni Balaton Sound-ra, így menjünk együtt.

Alapból nem szeretek ilyen helyekre menni, de ez lenne az első randink. Viszont nem tudom, hogy a távolság miatt megéri-e kialakítanunk egy kapcsolatot..


2016. jún. 24. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát meg ér. Nekem a barátnőm 100km-rel arrébb lakik, de nem számít.
2016. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Balaton Soundos randi? ne haragudj, de ez egy baromság.......

Mire mennél vele,ha évente 1-2x tudnátok találkozni, mert több ezer km-re lakik tőled?

2016. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a volt barátommal 200 km távolságra laktunk eymástól és tudtuk tartani a kapcsolatot!
2016. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!