Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erdemes lenne igy belekezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne igy belekezdeni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Regota szeretek valakit, de kikeszit, amit csinal. Szeretnem elfelejteni plusz meg van neki most baratnoje.

Elkzedtem beszelgetni egy sraccal, kicsit dilis, de az nem baj. Azt mondta, hogy kedvel engem, es szeretne tobbet. Szeretne velem eljarkalni ossze-vissza, programokat tervezni... A gond az, hogy tudom, hogy soha nem lennek kepes szeretni ot, mivel nem fog meg benne semmi. Viszont tudom, hogy csunyan hangzik, de eleg penzes, szoval nem kellene nelkuloznom, jo autoja van, csunyanak se csunya, mert eleg kigyurt, rendes, viszont ezen kivul semmi, plusz szex. Ennel tobbet nem tudna adni. Erdemes belevagni?

23L


2016. jún. 13. 14:48
 1/4 MilitaryTurtle ***** válasza:
Egy esélyt megérdemel, de mindenek előtt szedd össze a gondolataid, és tisztázd vele is a dolgot.
2016. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond meg a srácnak hogy nagyon bejon és talán érzel is iránta valamit. Ha összejotok jo ha nem összejossz a kigyurtal (és az 1.max agyal hogy most mivan és lehet megszereted a kugyurtat de lehet hogy az elso kapar majd érted sokminden lehet a vége de ehhez oszinteség kell és jol jársz mindenféleképpen)
2016. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp se áltasd őt! Ha tudod, hogy sose lennél képes szeretni őt, akkor mond meg neki, hogy te érzelmileg nem vonzódsz hozzá, és had döntse el ő, hogy erre mit lép. Mások érzelmeivel játszani az egyik legszemetebb dolog, amit tehetsz.
2016. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megmondom neki, hogy nagyon nehezen tudok barkibe is beleszeretni. Aztan megprobaljuk par honapig, ha nem megy, akkor szepen szetmegyunk es kesz.
2016. jún. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!