Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki neki? Ma is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki neki? Ma is megyunk ki este ujra

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy sraccal mar regebb ota ismerem de nagyon joba vagyunk mostanaban, sokat setaltunk es mikor leultunk megolelt es megfogta a kezem sokszor volt ugy hogy beszeltunk csak megolel es az arcomra vagy a hajamba adott puszit es volt ugy hogy elengedtem a kezet es megfogta az enyem egybol, es aztan setaltunk is igy tovabb, tetszem neki?
2016. jún. 25. 10:40
 1/2 petra1416 válasza:
Próbálj rá utalni mondjuk legyél egy másik fiúval es nezd meg mi történik es kérlek nem engem okolj ha nem jon be az ötletem😃
2016. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Deniel9 ***** válasza:
Ezek elég egyértelmű jelek. :)
2016. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!