Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mi? Megismerkedtem itt egy...

Ez mi? Megismerkedtem itt egy 26eves lannyal mindenrol beszelgettunk a lany mondta hogy csak neten keresztul beszelgetunk baratkozunk rendben mondom.

Figyelt kérdés
Jo volt vele eszelgetni tudtam hogy nem lesz belole semmi elobe mert ket kulon vilag voltunk de neten jol megvoltunk aztan 3hete nem irt es torolte magat seszo se beszed semmit se mondot miert Szerintetek mert nem szolt?
2014. okt. 29. 02:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet volt párja és nem díjazta hogy itt egy férfival beszélget. :)

Vagy lehet átléptél egy határt ami neki már lehet sok volt és úgy döntött nem akarja folytatni veled a kommunikációt.

2014. okt. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

igen pasija volt de a kapcsolata nem volt rozsas

lehetseges nekem az faj hogy nem szolt

illetve ha azt mondja ennyi volt mert.....ja es letiltalak teljesen korrekt.De igy 5hetig jokat beszelgettunk mindenrol es else koszon

2014. okt. 29. 02:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát igen ez nem a legegyenesebb lépés volt az ő részéről de sajnos úgy tűnik neki nem jelentett annyit hogy annyiba nézzen hogy el mondja mit miért. :/ Sajnálom
2014. okt. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De en menyire sajnalom hogy csak ugy eltunt sot nagyon bant a dolog
2014. okt. 29. 02:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tudod a teljes nevét meg nézheted facebookon és megkérdezheted tőle. De ha nem szerintem nagyon nem tudsz mit tenni ebbe a helyzetbe.
2014. okt. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
en keresni nem fogom nem uldozom vagy ilyesmi o igy dontot am legyen de mondhatot volna egy viszlatot ez faj
2014. okt. 29. 02:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Végül is igen :)
2014. okt. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne siránkozz már,annyit sem jelentettél neki mint egy kupac....
2014. okt. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen.
2014. okt. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Honnét veszed ilyen biztosra,hogy saját magát töröltette és nem csak törölték?
2014. okt. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!