Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal, beszéljek vele erről őszintén most?

Figyelt kérdés

Én 18 ő 24 éves,neten ismerkedtünk,beszélgettünk és elhívott egy találkozóra. Jóképű,magas egyszerűen a nők álma :DD de elég casanova életstílust folytathat :O persze ez nem biztos :)

de a lényeg az hogy támadt egy olyan érzésem,hogy lehet csak egyszerűen le akar fektetni. Tisztázzam még a találkozó előtt vele,hogy nem fogok az első randin az ágyába kikötni és ha csak azt akarja,akkor hanyagoljuk egymást?? Vagy inkább sodródjak az árral?? Előre is köszi a válaszokat :)



2014. nov. 3. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami tapasztalt :S
2014. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan módon közelít azt visszautasítod. Utána látni fogod a reakciójából, hogy mi van.
2014. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még életemben nem ismerkedtem neten,ezért vagyok tanácstalan.

Már annyiszor estem így pofára :/ és ezért most félek vele is ez lesz.

2014. nov. 3. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot keresel, akkor szerintem mindenképp tisztázd vele előre, hogy te nem az a fajta lány vagy, akit csak úgy ágyba lehet vinni.

Viszont ha benne lennél vele egy kis kalandban, akkor pedig sodródj az árral és várd ki, hogy alakul. :)

2014. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én inkább komoly kapcsolatot keresnék,ő is ezt keres elvileg...

Legfeljebb elzavarom XD Csak most ezt neten nem lehet neki eírni értelmesen,főleg ha nem is csak azt akarja...akkor hülyét csinálok magamból :S

2014. nov. 3. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell neki semmit mondani, természetesen beszélgessetek, majd pedig a személyesen való viselkedését figyeld.
2014. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én tinderen ismerkedtem sracokkal, komoyl kapcsolat celjabol. Mindegyiknek mikor randira hivtak még chaten mondtam, hogy akkor asszem eljott az ido, hogy tisztazzuk ki mit keres. es akkor altalaban visszakerdeztek h en mit keresek, en meg mondtam, higy " nem laza kapcsolatot...es te?"

akarmilyen hihetetlen voltak akok megmondták,, hogy ok meg azt... ugyhogy mondtam, hogy jo akkor sok sikert. ennyi.


(mellesleg mar tobbszor randiztam onnan egy rendes pasival, akivel nagyon a komoly iranyba halad a dolog :) )


ne szegyelld felvallalni, h mit akarsz. ..csak a legszemetebb fereg akar majd ezek utan is talalkozni es megprobalni megfektetni...de vannak rendes pasik

2014. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kedveled akkor nincs sok veszítenivalód azzal ha CSAK találkoztok szóval miért is ne? :)
2014. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) még úgyis sokára találkozunk,mert jelenleg nincs itthon :)

De azt hiszem fogom vele tisztázni a dolgokat :)

2014. nov. 5. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!