Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol keressek randitársat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek randitársat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szórakozóhely esetleg szóba kerülhetne, viszont saaajnos anyukám csak akkor engedne szórakozóhelyre, ha egy védelmező fiúval mennék! Szóval ez pech, mivel épp azt keresek. Segítenétek, hogy hol ismerkedhetnék meg fiúkkal? 18-21 kor között ismerkednék legszívesebben. És nem azért irtam ki ezt a kérdést, mert itt szeretnék valakit találni, hanem szó szerint, mindenféle utalgatás nélkül, pontosan úgy értem a kérdést, ahogy van! :)

17/L

Köszi a válaszokat előre! :)



2016. júl. 16. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
iskola, edzés/hobbi. vagy házibulikba csak elmehetsz, ismerősökkel. Ott pedig mindig szokott lenni egy-két új tag. Vagy kérd meg egy-egy barátnődet, hogy ajánljon be valakinél, akit természetesen te is becsekkolsz előzetesen, hogy szimpatikus e külsőre.
2016. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol a szoc körödben, szeptembertől suliban.

Bulikat annyira nem ajánlom, vagy az inkább csak az alkalmikról szól.

20/F

2016. júl. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kovátsi János válasza:
Amúgy hova való vagy? Csak érdeklődöm, mert én éppen az a korosztály vagyok, akit írtál.
2016. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2016. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!