Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fél éve szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve szakított velem a barátom olyan egyedül érzem magam mit tegyek? Szerezzem vissza vagy keressek mást?

Figyelt kérdés
Tehetetlen vagyok írjatok ha van valami ötletetek
2016. jún. 15. 18:31
 1/8 anonim válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben járok! Sokszor hiányzik még. De leginkább az egyedüllét ami rossz.

Hány éves vagy?

Szerintem itt a nyár, élvezd ki! :)

Persze ne a rossz értelemre gondolj! ;)

2016. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14L
2016. jún. 15. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:

A legelső dolog az, hogy probáld elfelejteni. Erre több bevált módszer van. Amit én tudok ajánlani az, hogy abban a témában, amiben érdekelt vagy, azután kezdj el rengeteget olvasni, filmet nézni, így a legtöbb gondolatod, arra a témára fog terelődni.


Szerintem ha más embert probálsz keresni, abból semmi jó sem lesz. Maximum ő is összetöri a szíved. Ha látod egy fiú közeledését, akiből tényleg az árad, hogy szeret téged, akkor azzal a fiúval nyugodtan összejöhetsz.


Bármi kérdésed van nyugodtan írj privátba.

2016. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Legyél a barátaiddal. Ők elterelik a figyelmedet! És nem érzed magad egyedül sem.
2016. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14 éves vagy előtted az élet, előtted a nyár. Egy fiú miatt pedig nehogy sírj, szakított veled, hát bánhatja olyat, mint te úgyse kap még egyszer lépj tovább jobbat érdemelsz és találsz is. Na így állj hozzá a dolgokhoz. Olvass, tanulj új dolgokat, élvezd az életet. Kitartás!

18F

2016. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem 1 éve szakított a csajom,és azóta egyszer nem jött össze egyik próbálkozás se 17/F
2016. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keress 2 masikat. Az egyik csak jo lesz vagy valtogatod
2016. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok. Nem tudom elengedni,szinte megszakad a szívem. Ha ő szakított veled ,akkor egyáltalán nem érdemel meg. Az ő hibája ,hogy egy csodálatos lányt otthagy,nehogy még te mászkálgass utána meg legyél szomorú. Fel a fejjel! A fontos kulcsa a felejtésnek ,hogy ne próbálj meg mást keresni,mert egyrészről "csak egy pótlék lenne" másrészről meg nem fog csak úgy jönni valaki. Próbáld elfogadni magadat,tölts időt a barátaiddal,ismerkedj és légy boldog! Sosem tudhatod mikor találkozol azzal a bizonyos emberrel aki majd elfelejteti őt. Minden úgy fog alakulni ahogy kell! Mindig legyél nyitott az emberek felé és ne feledd:ha valakinek fontos vagy,az bizonyára tudtodra fogja adni. Addig is gondolj a pozitívumaira ,hogy miért is jó szinglinek lenni és élvezd ki addig amíg lehet ;)

2016. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!