Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek, egészen pontosan egy hete instagrammon bekövetett egy lány, lájkolgatta a képeimet majd ráírtam és elkezdtünk beszélgetni és felvett facebookon is.

Szinte reggeltől estig beszélgettünk egész héten, pár perces késedelmekkel, úgy éreztem hogy tetszünk a másiknak, bókolgattam neki és hasonlók, majd mikor elhívtam hogy lenne e kedve találkozni a hét vége felé először hárított hogy másokkal találkozik majd mikor rákérdeztem hogy miért nem akar találkozni csak annyit válaszolt rá hogy "mert nem"

szerintetek felejtős a dolog vagy csak félénk a lány és miért csinálja ezt ha folyamatosan beszéltünk és látszott rajta hogy tetszem neki?

19/F



2016. aug. 3. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2016. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne keress logikát a női gondolkodásban
2016. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Azért, mert büdös vagy.
2016. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nézd, elég nehéz egy online ismerettség után elében találkozni. Nyilván benne is megvan a félelem, hogy mi lesz, ha nem ilyennek képzeled el? Mi lesz ha csalódsz és nem akar ezért kellemetlen szituációba kerülni. De az is benne lehet, hogy túl korainak tartja ezt a találkozást. Az, hogy ilyen sokat beszéltetek, szimpátiát jelent az ő részéről is.

Kicsit hagyd most, azt javaslom

2016. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azért mert idősebb vagy nála! Vagy nem akkar most kapcsolatott!
2016. aug. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a négyes válaszolóval értek egyet. Nekem is volt ilyen problémám lányként. Ne erőltesd a talit, majd egyszer ő fogja mondani. Legyél vele továbbra is rendes és kedves, és egyszer már annyira érdekelni fogod, hogy ő akar majd találkozni :)
2016. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs ideje rád a pokémonok mellett. Haver hagyd és te is kezdj el pokémonakat vadászni.
2016. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es ..ez tetszett!:D
2016. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!