Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha hátrahagytunk egy hosszú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hátrahagytunk egy hosszú kapcsolatot, hogyan tudjunk tovább lépni?

Figyelt kérdés

4 év után szakított velem az első szerelmem, a barátnőm, akit nagyon szerettem, egy gyönyörű aranyos lány. De ennek már 2 hónapja és azóta is sokat gondolok rá, találkozgatunk, beszélgetünk, többször mondta h rendbe akarja hozni, elég bonyolult a helyzet, de nem lett belőle semmi, mintha csak játszott volna velem, ezért elhatároztam h kilépek ebből, mert egyre csak rosszabb lett, ahogy reménykedtem mindig. Ezért arra kértem inkább ne beszéljünk egy darabig.


Tovább szeretnék lépni, de mint ahogy mondtam sokat gondolok rá, hogy milyen jó volt vele, meg mennyi mindent megéltünk együtt, de aztán eszembe jut hogy ő már nem az a lány mint régen, sokat szenvedtem miatta, sokat futottam utána, meg nagyon megviselt a szakitás, de ő élte a világát, bulizott, ismerkedett. És most hogy már kicsit jobb nekem, így hogy kezdtem kimozdulni a nyár vége felé a barátokkal, bulizni, ismerkedni, jól érezni magam újra találkozgatni akart, rájött h elszúrta. De én nem tudom elfelejteni a rossz emlékeket, azt a sok rossz napot. Néha kezdem ugy érezni, hogy ennek talán igy kellett lennie, örültem h a barátok velem voltak, segitettek jól érezni magamat, és ebben a pár hétben tényleg kiéltem magam, és jól esett.


Megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon kedves és aranyos, jól elbeszélgettünk. Szimpatikus, én találkoznék vele szívesen, elvinném vacsorázni, vagy bármilyen programra elhivnám :) csak mindig a volt barátnőmet látom magam elött, büntudatot érzek, ha beszélek ezzel a lánnyal, el akarom már felejteni az exemet, sok szenvedést okozott de így sem tudom, mert szeretem még.


Nem nagyon merek még közeledni a lányhoz, érzem hogy ő várná hogy lépjek, de nem akarom megbántani se, viszont szivesen tölteném vele az időmet is, csak eléggé zavart vagyok még az exem miatt, aki ma is felkeresett hogy miujság, meg találkozni akar holnap, és megpróbálni rendbehozni velem.


Mit javasoltok?



2016. aug. 9. 23:00
 1/2 striga ***** válasza:
4 év nem kevés idő. Egy barátnőm 3 év kapcsolat után viszonylag hamar belement egy másikba, és az előzőn még nincs túl. Kellene egy kis idő, míg azt tudod mondani, hogy nem zavar az exem és túlléptem. Csak az a kérdés, hogy mikor lennél túl rajta, és ezzel az új lánnyal pedig mi lenne? Nehéz dolog. Őszintén nem tudom mi lenne a jobb, vissza menni az exedhez, vagy túllépni? Van akinek összejön a kibékülés, de van akinek nem. Hogy érzed, mit szeretnél? Ha nem akarsz semmit tőle, közöld vele és ne tartsd vele a kapcsolatot.
2016. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én másfél hónapig küzdöttem érte, rendbe akartam hozni és örülnék ha olyan lenne mint régen. De egyre kevesebb esélyt látok erre, inkább csak szenvedést hozott eddig ez az egész, ezért akarok kilépni ebből. De tényleg nagyon nehéz ez most, holnap még találkozok az exemmel.
2016. aug. 9. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!