Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova tudnám elhivni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudnám elhivni, hogy szerelmet valjak?

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy szar helyen élek ahol fullra nincs semmi. Régen volt egy kajálda ahova jártunk de akkor barárként de az már bezárt. Egy másik városba nem akarok átmenni mert ha visszautasít akkor kínos lenne egy busszal hazamenni. Kocsmába megint nem akarom vinni mert az nem megfelelő hely. Gondoltam rá elhívom futni de ahogy ismerem oda se jonne el.

18f


2016. aug. 14. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Találj egy nyugodt helyet, ahol tudod, hogy nem járnak sokan, és próbáld meg ott. Ez lehet akár egy parik félreeső része is, vagy bármi olyan hely, ahol kettesben lehettek.
2016. aug. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát erre gondoltam már én is de, hogy hivjam el mert azt mégse mondhatom, "hogy gyere már el egy parkba..."
2016. aug. 14. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne pont így közöld vele, hanem hívd el mondjuk csak sétálni, vagy beszélgetni, és akkor menj el vele egy ilyen helyre, ahol aztán elmondhatod neki amit akarsz.
2016. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd el piknikezni.
2016. aug. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lililili16 ***** válasza:

Csak hivd el magaddal sétálni ott ahol laktok üljetek le valami nyugodt helyre és mondd el mit érzel :D

Én strandon mondtam el legutóbb valakinek hidd el nem a legjobb hely xD

16/L

2017. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!