Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az első randin jó ha pl a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin jó ha pl a mekibe viszem? F

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán... Nem elég meghitt, nem elég nyugodt, és a sok ember zavaró lehet. Plusz legalább egészséges étellel etessed :D
2016. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Illetve igen, hogyha a lánytestvéredre pályázol. Menjetek inkább egy parkba, egy folyópartra vagy tópartra. A lényeg hogy személyes legyen, kettesben legyetek, egymásra koncentráljatok és ne arra a kövér kisfiúra a sarokban, aki már a harmadik duplasajtos hamburgert gyömöszöli magába.
2016. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Háát nekem nem tetszene. Jó, igazából totál leszarnám abban a pillanatban, de azért lehet, kínos lenne kb 50 korombeli (és ismerős) előtt randizgatni.

Meg az olyan hely, ahova haverral megyünk. Meg túl sokat járunk oda, nem lenne különleges...


17/L

2016. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vidd egy jobb cukrászdába vagy teaházba.
2016. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem kösz
2016. aug. 22. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb, ha először csak elmentek együtt sétálgatni, beszélgetni egy parkba például vagy valamilyen más nyugisabb helyre, ahol jobban meg tudjátok egymást ismerni. Meghívod egy fagyira, limonádéra vagy valami apróságra. Később meg már szerintem semmi baj nincs a mekivel, ha ő is szereti. Vannak, akik azt mondják, hogy gáz és lehet, hogy én vagyok igénytelen, de nekem nem lenne vele gondom, ha a mekibe hívnának randira. Valóban nem egy Michelin-csillagos étterem, de egy tizenéves vagy húszonpáréves sráctól nem is várnám el, hogy valami drága, flancos helyre vigyen mert egyrészt miből (nem mindenki engedheti meg magának, pláne fiatalon) és nem is ez a lényeg szerintem.
2016. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó, nem számit a helyszin:)
2016. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A helyszín nem számít nagyon,de persze van különbség a meki és a séta/cukrászda között:)
2016. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább sétáljatok - jobb bezsélgetésnek és ha zavarban valamelyikőtötk akkor sem szükséges mindenképp a másik szemébe nézni :-)
2016. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval nem :D
2016. aug. 25. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!