Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Szerintetek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek van esélyem még nála? (többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Egy hete beszélgettem egy fiúval (18 éves) interneten, mire megtörtént az első találkozónk. Sajnos nem igazán úgy történt, ahogy "elterveztem"(tudom, hogy ezt nem előre kell tervezni, hanem spontán jön), mivel sajnos sokszor szótlan voltam. Pedig én nem ilyen vagyok, szeretek beszélni. Nekem ő nagyon tetszik, meg jó fej, és szerintem én is tetszem neki, mert megdicsért, meg mindig próbált megérinteni (nem fogdosni), meg érdeklődött is utánam. Viszont a találkozásunk óta válaszol az üzeneteimre, de nem igen kezdeményez már ő beszélgetést. Meg kérdeztem, hogy van-e még esély egy újabb találkozásra, igent válaszolt. De valahogy mégis úgy érzem, hogy nem "kíváncsi" nagyon már rám, unalmas figurának tart, pedig előtte tök jól elbeszélgettünk az interneten.

Mitévő legyek? Van még esélyem nála?

Csak rendes válaszokat írjatok, kérlek! Most nincs szükségem a beszólogatásra!

Előre is nagyon szépen köszönöm!😊



2016. aug. 28. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy hasonló esetem de nem szeretném itt reklámozni. Ha gondolod írj privátban és elmondhatom a tapasztalatom. 17/L :)
2016. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vakondka válasza:
100%

Szerintem csak túlparázod az egészet, nincs ott gond csupán 2 különböző személyiség vagytok.

Kezdeményezz újabb randit mielőbb, ha azonnal igent mond akkor nyert ügyed van. :)


Sok sikert!

2016. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedd ossze magad es a gondolataidat is!

Irj neki egy uzit, talizzatok, es dontsd el, hogy akarod-e ot, meg a kapcsolatott!

2016. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne az interneten eld az eleted. Ha csak ott tudtok beszelgetni, halott az ugy. Egy probat azert meg meger, en szurkolok nektek, puszi:)
2016. aug. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!