Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti nagyon furcsának...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nagyon furcsának találnátok ezt egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Adott egy 18 éves átlagos testalkatú, magas srác, akinek kizárólag a rövidebb hosszúságú hajú (vállig/nyakig érő, vagy fiúsan rövid) lányok tetszenek, viszont azok nagyon. Nem tudatosan, egyszerűen csak a hosszú hajú lányok nem tetszenek meg neki egyáltalán. Ezt nagyon furcsának találnátok? Esetleg akadályt jelentene ez ha ismerkednétek vele, mert úgy gondolnátok hogy csak a hajatok miatt tetszetek neki, és ha egyszer úgy hozná a kedvetek hogy kinövesztenétek akkor már lehet hogy másképp nézne rátok? Őszintén szólva eddig egy lánnyal volt ilyen (rövid volt a frizurája mikor megismertem, ismerkedtünk, aztán kinövesztette hosszúra) és nekem ő utána is tetszett, mert már akkor kedveltem annyira a személyiségét hogy nem érdekelt a külseje annyira mint az elején. De nem tudom hogy más lányokkal is így lenne-e. Mit gondoltok erről, nagyon kiábrándító? Őszintén szólva nem tudok változtatni rajta, ilyen a természetem. Viszont az egy pozitív tulajdonság mellé, hogy amelyik lánynak ilyen a haja és nincs valami eszméletlenül előnytelen arca vagy teste, az biztos hogy nagyon tetszik, nálam szinte két fajta lány van, amelyik egyáltalán nem tetszik és amelyik pedig 10/10-es.

2016. aug. 29. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog, a belső megtart. :) Ha egyszer összejössz vele és megszereted akkoor kizárt hogy a haja miatt szeress ki belőle. :)
2016. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, az lehet hogy nem szeretnék ki belőle, viszont az biztos hogy már nem tetszene annyira mint azelőtt hogy megnövesztette. Nem tudom mihez hasonlítani, olyan mintha a te barátod/barátnőd hirtelen meghízna. Elég hülye szituáció ami azt illeti.
2016. aug. 29. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon ragaszkodó típus vagyok, ezek engem nem érdekelnének, csak az, hogy azzal lehessek akit szeretek. de a te szemszögedből nézve a dolgokat háát.. úgy is megértem a dolgot. De nyilván ha mondod neki, hogy nagyon imádod a rövid haját akkor nem fogja megnöveszteni. :D legalábbis szerintem.
2016. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!