Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben/he...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben/helyében?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 12 éves lány vagyok. Elég régóta ismerek egy nagyon helyes és valóban értelmes, jelenleg 22 éves fiút. Mostanában bizonyos okok miatt több időt töltünk egymással és úgy érzem hogy valami vonz benne. Amikor együtt vagyunk jól elvagyunk, tudunk beszélgetni, meg hát én is kicsit fejlettebbnek tartom magamat a korosztályomnál, ő meg külsőre nem igazán néz ki 22-nek :D

Szóval ez a fiú tetszik nekem, de nem tudom mit csináljak. Mégis csak 22 éves, lehet akarna már olyat, amit még nem lehet, vagy ki tudja. Nem merem megkérdezni vagy random megfogni a kezét, megpuszilni, stb, mert félek hogy utána máshogy állna hozzám, vagy eltávolodna tőlem és szerintem a szüleim se örülnének ennek. Valószínű azt gondolnák hogy ő vett rá erre de nem akarom, hogy neki ebből baja legyen. Amúgy a fiú ismeri a szüleimet is.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Mi van ha ő is ezt gondolja csak ő is a korkülönbség miatt nem mer lépni?

Köszi a válaszokat :)



2016. okt. 19. 23:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ha kétszer szerepel a kérdés, nem tudom miért így csinálta.
2016. okt. 19. 23:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 év korkülönbséggel nem kéne összejönnötök merthàt a fiu börtönbe is kerülhetne miatta szóval max a baráti viszonyt kène tartanotok
2016. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak akkor kerülhetne börtönbe ha szexelnénk, vagy hasonló, úgy tudom. Pedofilnak se mondanám mert nem tett még erre utaló lépést, pedig tényleg régóta ismerjük egymást.
2016. okt. 20. 07:21
 4/9 anonim válasza:
71%

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ilyen korban tíz éves korkülönbség rettentően sok (megbántani sem akarlak, de lassan minden korodbeli úgy írja le magát, hogy ő aztán így meg úgy érettebb a korosztályánál - bár elismerem, az írásod alapján nem 12 évesnek mondanálak, szóval remélem ez nem trollkérdés :D).


Valószínűleg inkább a húgaként tekint rád mint lehetséges "barátnőként", ő pedig már 22 éves, még szép hogy akarna olyat is (persze nyilván nem tőled). És hidd el, bármilyen jól is kijöttök, ilyenkor az a tíz év még nagyon nagy szakadék. Szóval szerintem vagy várj még pár évet, vagy felejtsd el, és maradjatok "barátok". Ajánlom a második lehetőséget, mert úgy sok szenvedéstől kíméled meg magad. :)

2016. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, nem troll kérdés:D

De úgy látszik, akkor mégis maradnom kell a jelenlegi helyzetnél:(

2016. okt. 20. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
hát elöször is már 23:29 kor az ágyban a helyed :) Nem lehetsz ilyen sokáig fent. Tudom, töröd a fejed ezen és megértem. Nekem is van egy 12 éves lányom és ö rá is buknak az idösebb pasik. Szerintem ne rontsad el a kapcsolatod vele. Örülj hogy valaki meghalgat és akivel tudsz beszélni. Még van idöd egy komolyabb kapcsolatra.
2016. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most otthon vagyok:P

Nem tudom, hogy ő bukik-e rám, mert teljesen átlagos kinézetű vagyok. Max szép az arcom, meg a szememet szokták dicsérni de úgy nem mondanám magamat egy olyannak, aki csak úgy vonzza az embereket.

Sajnos igazatok van abban hogy túl idős hozzám..majd igyekszem valahogy túltenni magamat.

2016. okt. 20. 13:03
 8/9 anonim válasza:

Szia! Ha ezt a helyzetet átültetem az én családomra, az eredménytől megijednék. A húgom 13 éves, a gitártanárja pedig 23. Borzasztóan aggódnék, ha egyszer csak beállítanának, hogy járnak. Egyrészt egészen más élethelyzetben vagytok. Ő most valószínűleg egyetemista, de lehet, hogy már dolgozik is, te pedig még bőven általánosban vagy. Más dolgok foglalkoztatnak titeket, az érdeklődési körötök is más lehet. Mást vártok el egy kapcsolattól. Őt már nagyban foglalkoztatja a testiség, és lehet, hogy nem erőltetni, de egy idő után a nagy szerelemben talán olyan dolgokra is hajlandó leszel, amire még nem vagy kész testben és lélekben. Nem akarlak elkeseríteni, tudom, milyen a fellángolás és a tiniszerelem, de féltenélek egy ilyen kapcsolattól, bár nem ismerlek :) Remélem, segítettem

19/L

2016. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nincs amúgy semmi, megy tovább minden ahogy eddig várok még pár évet:P

2016. okt. 30. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!