Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Felajánljátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Felajánljátok egy lánynak, hogy járjatok együtt edzeni, ha nem akartok tőle semmit, csak jó barátok vagytok?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

19F

2016. okt. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze
2016. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha jóban vagyunk vagy ha egyedül nem akar lemenni.
2016. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Nincs abban semmi sem szerintem.

2016. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lanykent en is mondtam mar fiu osztalytarsamnak,hogy jarjunk el egyutt futni. Nem akarok semmit tole,csak egyikonk sem szeret egyedul menni. Azota sincs koztunk semmi.

Szoval szerintem persze,hogy felajanlhatjak,nem kell mindent tulgondolni.

2016. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem...nővel nem lehet normálisan edzeni (max a terem vezető csajjal) :D kétszer is jártam így egyszer a volt barátnőmmel mondanom sem kell ,hogy szartam én a súlyzókra csak dugni akartam meg ő is.


Egyszer csak egy haver-csajjal folyamat figyelni kellett rá (nyilván nem kellett volna, de próbálta úgy alakítani a dolgokat) aztán kb 20 percet tudtam normálisan edzeni, mert benedvesedett vagy nem tudom.


Szóval nem valami nyerő dolog, ha komolyan gondolja valaki a sportot :D

2016. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!