Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy megtörténik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy megtörténik az első csók?

Figyelt kérdés
A napokban találkozni fogunk. Egy suliba járunk.. 2 hónapja kezdtünk el komolyabban beszélgetni és azóta minden nap beszélünk telefonon is. És már mondta, hogy szeret.. Lehet, hogy most megtörténik?

2016. nov. 3. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Nem kizárt. De ne teperd le rögtön. Adj neki jeleket, tudod ez a szikásos. pl nézz mélyen a szemébe, ha visszanéz érzed a vibrálást, nézz az ajkaira, aztán vissza a szemébe, öleld meg, a karod a derekán legyen, vagy a kezét fogd. Vagy mikor dolsz odafele hozza a kezed a fejére.
2016. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnos az emberiség még nem fedezte fel a jövőbelátó cuccocskákat,ahhoz még kell pár év.

Najó,komolyra fordítva a szót.

Mindent jónak gondolok,met örülök,hogy telefonon is beszéltek s nem annak az elcsezsett generációnak a tagjai vagytok akik MESSENGEREN beszélnek,úgy , hogy még csak nemis hallják egymást.Ez már plusz pont.

Nem tudom fiú vagy e vagy lány azt leírhattad volna.

Figyelj,megtörténhet.Legyél közvetlen,LAZULJ el ha úgy érzed ott a megfelelő pillanat csak CSÓKOLD meg kérlek ,NE IJEDJ be.

Köszi.

Írd meg majd mi volt.

Na én lépek aludni.

Sok Szerencsét ,bye!

Alic

2016. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. 16 éves. Kicsit izgulok..
2016. nov. 4. 09:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia:) Nekem egy hete volt ugyanez a parázás...

Ha akarsz beszélhetünk róla, én is nagyon féltem:/

17/L

2016. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké,16 vagy pompás akkor olvasd el amit írtam :)
2016. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!