Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

Még sosem volt barátnőm és nem tudom h hol és hogyan szerezzek barátnőt. Iskolában biztos nem mivel nincs olyan osztálytársam aki bejönne, edzésre meg most pillanatnyilag nem járok és bulizni sem szoktam menni.

Tudok valamilyen jó kis helyeket?

15F (Bp-i)



2016. nov. 14. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy kreatív. A lányok nem szeretik a bátortalan fiúkat. Most komolyan nő ként magyarázzam el neked hogyan kell csajozni!? Nincs a véredben öcsi?! Egyébként ha meglátsz egy neked tetsző lányt ugyis alakulni fognak a dolgok 😉 csak fontos hogy ne stresszelj és ne tojj be közbe. Sok sikert 😉
2016. nov. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha látsz egy szimpatikus lányt, menj oda hozzá, kérdezz tőle valami egyszerű dolgot, majd áttérsz személyesebb témákra. Például, amikor először flörtöltem igazából, egy nyelvi versenyen voltam, a büfé előtt álltunk, és odaszóltam a csajnak, hogy "Ez itt a büfé"? Erre ő mondta, hogy "Nem tudjuk.", majd megkérdeztem: "Angolos, vagy németes vagy?". Aztán, hogy melyik országról tartott prezentációt, és lett egy szupi beszélgetés. Ráadásul a csaj a barátnőjével volt, de az se sokkal húzósabb. :D Csak nehogy úgy járj, mint én, a végére mindenképpen tudjál annyi adatot, hogy utána megtaláld a jövőbeli barátnőjelöltedet. Például előre irkálhatsz papírcetliket az e-maileddel, amit aztán odaadsz neki, vagy bármi, légy kreatív. Amúgy nekem sincs olyan egyszerű dolgom, mert én meg szakközépbe járok, ahol szinte nincs lány.

Ha meg esetleg bedobja, hogy van barátja, mondd neki, hogy "És akkor nem beszélgethetsz más fiúkkal?" vagy ilyesmi, így jól jössz ki a helyzetből. Ez az, amit sokan elrontanak úgy, hogy "Ja, akkor... bocsi, hát, szóval.. szia...".

Jó csajozást, haver! Írj bátran, ha kérdésed van, ha szeretnéd, a többi tapasztalatomat is leírhatom. :D


16/f

2016. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sehogy, magányosan halsz majd meg, felkell végre fognod, hogy ilyen az élet, ha nem tudsz kezdeményezni sé megszólalni akkor kb észre sem vesznek.
2016. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne csesztessétek már szegényt, erre az oldalra azért írunk, hogy tanácsot kérjünk, akinek van tapasztalata és tud mindent, nem ír ki kérdést. Második vagyok.
2016. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki keres az talál.. 😉 igazuk van előttem szoloknak.. Ha lessz egy lany aki megtetszik akkor alakulni fog.. De menj oda hozza aki tetszik.. Mert akkor sosem lessz barátnőd.. A lányok utalnak kezdeményezni 14/l
2016. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1.Menj buliba

2.nézz ki magadnak egy jó csajt aki tetszene...

3.Kérdezz meg egy csajt iszik-e valamit...

4.Ne igyatok erős Italokat...

5.Utána ha már beszélgettek,legyél előtte vicces és egyben sugározd azt a lánynak hogy lássa rajtad van önbizalmad és nem csak egy egy éjszakás fickó vagy , hanem komolyan gondolod.

6.Ha az est végére haza akar menni..kísérd el majd a háza előtt állítsd meg kérd el a telefonszámát és mondj neki valami szépet vagy (smárold le)...

7.Ha meg csókoltad és ő zavarba jött akkor látni fogod rajta mert sietni fog be a házba(vagy behív)...

8.Ha nem...ne aggódj a tuti hogy még hívni fog vagy hívni fogod te ;)

Remélem segítettem...

Üdv: Bence 19/F

Ui.: Nekem így volt meg a legelső barátnőm

2016. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!