Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MrBearLoL kérdése:

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

13/F (Olyat nem kérek hogy inkább tanuljak, jeles vagyok)

Általában itthon vagyok, elég rosszul érzem magam egy ideje, mindig unatkozok, meg szomorú vagyok. Barátaim az iskolában vannak egy kettő, de azokkal max az iskolában tudok bármit is kezdeni beszélgetni stb.. Szeretnék már egy barátnőt, akivel tudok beszélgetni akár chaten, akár valahol vagy akár kimenni valahova (ilyesmi), de nem tudom hol és hogyan kéne barátnőt szerezni. Elég kis faluban lakok, itt nem igazán tetszik senki, a szomszéd városban sok lány van, csak kb senkit nem ismerek ott.. Facebookra gondoltam, hogy ott megismerni valakit, de ott meg mit mondjak neki, hogy szólítsam meg stb, nem lesz furcsa ha csak így ráírok?


2016. jún. 18. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Manapság már nem fura higy ráírsz, de legjobb ha élöben beszéltek
2016. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez szerintem is úgy lenne a legjobb, csak sajnos nem sűrűn járok a mellettünk lévő városba egyedül, és nem tudom hogy ez hogy menne, mit kéne mondanom, hogy kéne odamenjek, hosszabb idő lenne mire meglátok egy lányt, facebookon egyszerübb lenne a megszólítás is talán, meg tudom nézni hogy nincs-e kapcsolatban (általában)
2016. jún. 18. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor írj rá, ha elindul egy jó bedzélgetés, akkor egy héten belül hívd el valahova
2016. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!