Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért kezdett el tőmondatokban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el tőmondatokban visszaírni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik.Először ráírtam majd pár nap múlva beszélgettünk is élőben.Egy suliba járunk egyébként.A pénteken akartam elhíni randira,de végül barátaim azt javasolták, ne tegyem mert még csak párszor beszéltünk ezért várjak vele hétfőig.Fura volt elsőre beszélgetni ,de nem emlékszem nagyon kínos szituációként vissza rá.Péntek este ráírtam ugyanezen a napon akkor már nem nagyon válaszoltcsak pár szóban minden kérdésre.Ma este is érdeklődéssel írtam rá és egy szóval válaszolt.Ez azt jelenti ,hogy mégse érdeklem és inkább nem bonyolódna velem beszélgetésbe?Félek attól,hogy visszautasítani mikor hétfőn megróbálom elhívni...Nagyon bejön és nem akarom hagyni de már utasítottak vissza és nem akrok beégni mindenki előtt.Segítsetek ha tudtok mit kéne tegyek lányok fiúk!Köszi előre is

2016. nov. 26. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak dolga volt és nem ért rá válaszolni. Ne add fel!
2016. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hívjam el ennek ellenére is akkor?
2016. nov. 26. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Élőben hívd el.
2016. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!