Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy álltok a netes ismerkedés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok a netes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Az érdekelne volt-e már valaki, akinek összejött a dolog.

Például itt van a Tinder nevű app (vagy legyen akarmi), ha nincs közös ismerős/érdeklődés, akkor mivel lehet indítani? A mizu, mesélj magadról annyira sablon, hogy utalják.

Esetleg valami ötlet ezzel kapcsolatban?


2016. dec. 1. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

a tinder az valami szexapp nem? én az élet nevű platformot tudom ajánlani, kiváló grafikával, habár az igénye elég magas, rendesen kell táplálkozni, néha , mozogni is.

17F

2016. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elvileg az, de nagyrészt kapcsolat miatt használják.

A kérdésre meg ez nem valasz szerintem. Eljarok bulizni, nem vagyok anti-szociális koszonom :)

Ettől függetlenül érdekel ez a téma.

2016. dec. 1. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én neten ismertem meg életem szerelmét.
2016. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 én nem nagyon preferálom ezt az interneten való ismerkedést, azonban érdekel, hogy ez hogyan lehetséges?

Az a része érdekelne, hogy hol? Illetve hogyan? Hiszen a sablon szövegek unalmasak (legalábbis a beszélgetések 90%-ában).

2016. dec. 5. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!