Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, hogy álltok az ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy álltok az ismerkedéssel? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nehéznek tűnik :D mármint, így online nem jártam még sikerrel, a való életben a baráti körömmel találkozok leginkább, nem járkálok el olyan helyekre, ahol hú, de sokat ismerkedhetnék. Plusz van bennem egy kis gátlás, mert nem szeretnék tolakodó lenni, illetve félek a reakcióktól... ti hogy álltok a dologgal?

20/L/L



2016. máj. 13. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. És további probléma, hogy bármennyire is "legendás" a női megérzés, őszintén szólva, nem bízom a radarjaimban. Élőben, a "való világban" biztos, hogy nem mernék kezdeményezni egy idegen lánynál.

24.bi.L

2016. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az a legeslegjobb, amikor a tág baráti társaságodban találsz valakit, tökéletes lenne, ő is benne lenne és végül azt, mondja, hogy rossz az időzítés.


Magyarul szólva utálom az ismerkedés részét, marad az online dating. 16/l/l

2016. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek :D elég nehéz, legalábbis számomra valamiért egyre nehezebb, talán mert egyre kevesebb a komoly szándékkal rendelkező lány. 18/L/L
2016. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
pont olyan ez mint az élet... nem nehéz, csak nincs rajta fogás :D
2016. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Soha nem értettem, hogy a leszbikus nők miért félnek élőben kezdeményezni nőknél. Én bizony akkor is odamentem nőkhöz, mikor nem tudtam, hogy vonzódnak -e nőkhöz vagy sem és az a vicces, hogy egyetlen egy nő kivételével mindegyik teljesen jól reagálta le a bókot. Sőt, jórészt kíváncsiak is a nők 90%-ban, ha meg épp kifogsz egyet a 10%-ból, akkor sem dől össze a világ. :) Mondjuk rólam soha senki nem mondaná meg, hogy leszbikus vagyok, teljesen nőies megjelenésem van és a nőknek kifejezetten tetszik, ha egy másik nő bókol nekik. Nem kell rögtön arra gondolni, hogy na most ágyba viszem azt a nőt, csak simán lazán beszélgetést kezdeményezni és lesz, ami lesz. :)
2016. máj. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Sokáig voltam kapcsolatban, mostanában vetettem bele magam újra az ismerkedésbe :) A direktben társkereső oldalaktól (kép,súly,magasság, stb. megadása) kicsit idegenkedek, de néha azért felnézek oda is, hátha megpillantok egy szimpatikus lányt. Jobban szeretem a beszélgetős helyeket,mint ez az oldal vagy a Labrisz fórum. Itt beszéltem már jó pár emberrel, a többséggel csak futólag, de lett belőle hosszabb levelezés és egy hosszú kapcsolat is.


Személyesen sokkal szívesebben ismerkednék, mint itt neten, de eddig még nem próbáltam, mert minden lányról körülöttem annyira süt, hogy heteró, illetve legtöbbjükről tudom is, hogy van pasija, úgyhogy inkább eleve nem próbálkozok be náluk. Na jó, van pár leszbinek kinéző csaj is, róluk pedig többnyire kiderül, hogy van barátnőjük, vagy eleve tudom, mert az exemen keresztül ismerem őket. Valamennyi gyávaság is van a dologban, azt hiszem. A másik szépséghibája az ismerkedésnek az, hogy néha szoktak itt Szegeden LMBT embereknek programokat szervezni (mozi, baráti összejövetel), ahol elvileg találkozhatnék magamfajta lányokkal, de ezek nagy részében az exem az egyik főszervező XD

20/L

2016. máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Én szívesen ismerkednék :) írjatok ha szeretnétek :)

20/L

2016. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült sehol próbáltam online meg élőbem is sehogy nem jön össze.
2016. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Ugyan így vagyok vele én is. Élőben egyszerűen nem merek, a baráti körömben pedig elég kevés a leszbikus, így marad az internetes ismerkedés. Viszont ez utóbbinál is ritkán találkozom olyan lánnyal, akivel igazán jól kijönnénk vagy egyáltalán közel laknánk. 18/L
2016. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Online elég ratyi, hogy megismerkedek egy lánnyal, beszélünk 2 hétig, aztán kijelenti, hogy szerinte megtalálta az igazi (ami ugye nem én vagyok). Ez vagy 6szor megtörtént, és akkor most szerencsét hozok, vagy ennyire szarul nézek ki? xd Fél évig kitartóan próbálkoztam, és összejött végül is 😂😂 De szerintem élőbe sokkal jobb, csak a full heteroknál gáz van :/ Meg olyan lányt kell találni, aki nem az ország másik felén él xd
2016. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!