Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kételyeim vannak a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kételyeim vannak a párommal kapcsolatban, nem tudom mit kéne tennem!?

Figyelt kérdés
Ő az első párkapcsolatom, nincsen tapasztalatom. Már több mint 1 éve járunk. Most jelenleg nincs munkám 2 hónapja, mert most jöttem haza külföldről, már itthon szeretnék dolgozni, most vettem autót, jogsit leraktam, elvittem nyaralgatni az egész családot, őt is. (mindent én fizettem, egy fagyit nem kellett vennie) úgy voltam vele ami az enyém az az övé is, de ő felőle nem érzem ezt. El szeretnék menni máshova lakni és ő azt mondta, neki jó itt, ahol most van(én elmegyek minden féle képen) jó max 65 km bármikor találkozhatunk azt mondta. Úgy érzem nem számíthatok rá semmiben, csináljam énis azt amit akarok, meg ő is csinálja a dolgát. Multkor megkérdeztem ha felvennék 10.000.000 ft kölcsönt számíthatnék e rá? erre azt mondta, hogy nem hagyna el . Én fordított esetben azt mondtam volna neki, ne aggódj ketten majd ki tudjuk fizetni, melletted állok. (egyébként nem akarok kölcsönt felvenni). De megbízható nem csalna meg....az a baj fogalmam sincs, hogy milyen egy párkapcsolat, nekem ő az első.

2016. szept. 24. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a "férfi", hát ne maradj röghöz kötött... tovább kell lépni ha nem tetszik neki a szitú.....
2016. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól érzed.
2016. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy éve jártok, de az utóbbi két hónaptól eltekintve külföldön voltál. Nincs munkád, de autót vettél, és nyaralgatni vittél mindenkit. Beugratós kérdésként 10 millás kölcsönről beszélsz, és elvárod, hogy felesben fizesse az a lány, akit nem is ismersz, miközben neked nincs munkád. Szép gesztus volt tőle, hogy azt mondta, nem hagyna el, én biztos elhagynék egy férfit, aki 10 000 000 Ft kölcsönt venne fel munkanélküliként, és arra számítana, hogy majd együtt fogjuk visszafizetni.
2016. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és mindig dolgoztam, hidd el most se tervezem hogy 3 hónapnál többet n dolgozzak, de kell nekem egy kis pihenés, úgy érzem megérdemlem, és 24 évesen büszke vagyok magamra, akár ki akár mit is mondjon
2016. szept. 24. 12:59
 5/11 A kérdező kommentje:
írtam a válaszba, hogy én elmennék innen dolgozni, szeretnék több mindent kipróbálni munka terén, de ő nem akar megmozdulni a kis nyugodt életéből ami minden nap ugyan olyan neki
2016. szept. 24. 13:02
 6/11 A kérdező kommentje:
ha hiszed ha nem 4 éve folyamatosan dolgozom, úgy érzem kicsit kimerült vagyok, pár hónapot, nehogy már ne lehenék itthon
2016. szept. 24. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért, de biztosra vettem, hogy te vagy a férfi. Bocs :)

De a lényegen nem változtat, a 10 millás kölcsön viccnek is rossz, és senkitől nem várható el, hogy közösen fizesse vissza. Ha meg 10 hónapot kibírtatok úgy, hogy külföldön voltál, akkor még a 65 km-t is ki fogjátok bírni. Ha meg nem, akkor egyértelmű, hogy tartoztok össze. Úgy látom, nincsenek közös terveitek, olyan céljaitok, amikért közösen tudnátok dolgozni, ezt nem is nevezném párkapcsolatnak, csak ahogy régen mondták: együtt jártok.

2016. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem is a kérdés volt itt a lényeg (viccesen tettem fel neki) az, hogy úgy érzem semmiben nem számíthatnék rá, mintha ha jómegy nekem akkor oké igen eljegyezlek, összeköltözünk, vigyél ki engem is dolgozni..... hameg nem vagyok toppon, akkor, hát majd meglássuk, te csináld csak a te dolgodat, énmeg az enyémet
2016. szept. 24. 13:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem kicsit át lettem verve. Mikor kint voltam mondta gyere haza majd együtt elmegyünk dolgozni, össze költözünk, stb. ... Ésmost magamra hagyott
2016. szept. 24. 13:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor viszont meg is válaszoltad magadnak a kérdést.

Jól elvagytok együtt, ha minden rendben, de nehéz időben nem számíthatsz rá. Hosszútávú párkapcsolatot alapoznál erre?

2016. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!