Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mit ajánlottak PCO -ra?...

Orsika85 kérdése:

Kinek mit ajánlottak PCO -ra? Mit kell tennem ezzel kapcsolatban? 13. napi ultrahangon látták az éretlen tüszőket

Figyelt kérdés
még a vizsgàlatok elején járok, de elkeserített ez a dolog! Az infolicet ajánlották! Ez a folsav tényleg segít?

2016. márc. 5. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
PCO-ra hármas kezelés kell = gyógyszer + szénhidrát-diéta + mozgás. Eddig Metformint szedtem, nemrég váltottunk mi is Inofolicra. Drága, de nagyon jókat írnak róla. :) Mindenesetre érdemes lenne felkeresi egy endokrinológust, Ő jobban ért a PCO-hoz, mint a nőgyógyász. Ne keseredj el! Eleinte én is nagyon el voltam kenődve, de belejön az ember. ;)
2016. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es mennyi idő alatt lehet kikezelni azt nem tudod?
2016. márc. 5. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy nem gyógyítható, viszont a kezeléssel kordában tartható. Tavaly áprilisban kezdtük el a hármas kezelést, júniusban volt egy drillingem, mert cisztáim voltak, és nem akartak felszívódni. Nekem a műtét után állt be a ciklusom.
2016. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azóta tartom a diétát + a gyógyszert szedem (a sporttal sajnos hadilábon állok) és nincs gond. :)
2016. márc. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van. Szintén diétázom, és 2 éve volt drillingem, azóta nekem is beállt a havim, sőt szültem is. :)

Egy nagyon fontos, ha van súlyfelesleged, azt le kell adni, se finomított liszt, se cukor. Meggyógyítani nem lehet sajnos. Én terhességem alatt szedtem végig az inofolicot, nem tudom emiatt-e, de problémamentes terhességem volt. :)

2016. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ìrtatok! Ezzel kapcsolatban csak azt nem értem hogy nekem soha nem volt a havimmal baj, de mindenhol azt olvastan hogy problémája volt a menszeszevel ha ez a betegsége van
2016. márc. 6. 08:15
 7/10 Manka68 ***** válasza:
A tünetek elég változatosak lehetnek, ennek csak egyike a rendszertelen menses, ami nem feltétlenül van meg mindenkinél.
2016. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, akkor türelem és majd kiderül , hogy akkor mi is a baj pintosan
2016. márc. 6. 14:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is PCOS-es voltam. Mindenképp endokrinológushoz menj, nekem pl nincs IR-em. Szóval nem is diétázok, csak Letroxot(T4) és Trijodthyronin Sandozt szedek(T3). Rt3 szindrómám és pajzsmirigy alulműködésem van. Nálam ezt a Yasminelle váltotta ki, ami tömény ösztrogén... 38h km
2016. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem még csak alaphormon vérvételem volt meg 13 .napi ultrahang, ott mondták hogy 11 mm es a méhfal 22 mm es petesejttel es azt mondta a nődoki hogy sok éretlen tüszőt lát! 23 napi cukorterhelésre megyek majd ez lesz a következő vérvétel! Aztán meg az van a pspíromra írva leletek megbeszélése! Szóval meg most bizonytalan vagyok!
2016. márc. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!