Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel tehetem jobbá a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tehetem jobbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt,minden tökéletes közöttünk. Nagyritkán veszünk össze apróságokon de aznap már kibékülünk.

Fel szeretném dobni a kapcsolatunkat csak nincs tippem mivel.. :\

Tudnátok írni tanácsokat,hogy mivel lehetne még jobb a kapcsolat?Félek hogy hamar rámun..


2016. okt. 1. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nektek már mindegy xd
2016. okt. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne mindegy?:Djól megvagyunk csak mindketten szeretjük a változatpsságot.. nameg persze az sem jó hogyha mindig ugyanazokat csinálnánk ha végre együtt vagyunk.
2016. okt. 1. 01:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Engedd a másik helyre dugni
2016. okt. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na azt azert nem...😀
2016. okt. 1. 23:22
 5/7 anonim válasza:
Menjetek borkostolásra Tokajba? Beülni egy bárba iszogatni? Ezt csak akkor ha elmúltál 18 éves. Próbáljatok meg együtt főzni. Menjetek el Budapestre kiállításokat nézni...
2016. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sportoljatok együtt.Találjatok ki közös programokat.Nézetek meg új helyeket és új dolgokat próbáljatok ki.Nem fog elhagyni ha igazán szeret.
2016. okt. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Próbáld meglepni szexuális téren. Próbálj ki szerepjátékot (NEM VICCBŐL MONDOM !!) , vegyél szexshopban vagy netről diszkrét kiszállítással különféle nővérke, prosti, stb. ruhákat és játssz neki szerepet. De ne mondd meg neki csak jelenj meg benne amikor akcióra kész. Mondd, hogy most "Erikával fogod tölteni az estét" és kicsit átszellemül, változatossá teszed. Hidd el, semmilyen más dolog nem ér annyit mint egy változatos szexuális együttlét. Nem a pozitúra teszi változatossá, bár sokan meg vannak erről győződve. Talán az egyetlen valóban hasznos tanácsot most én adtam bár biztos nem annak fogadod majd. De idővel rájössz.
2016. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!