Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy ilyen fiúval? (A kérdést nem ismerkedés celjából írom ki)

Figyelt kérdés

Egy kicsit önbizalomhiányos fiú , a lányok előtt zavarba tud jönni .A külsejével törődik nem hanyagolja el magát ad az öltözködésére.Nincs mrgelégedve magávál ,de sokak szerint helyes .Barna szeme van sötétbarna halya. Megertő ,odafigyelő ,romantikus is tud lenni .Szereti a videójátékokat de mérsékkel játszik,szeret vásárolni , szeret nevetni ,imádja a nyarat a fürdést szeret a szabadban lenni.162 cm magas .

Ha válaszoltok kérlek titeket ,hogy normális válaszokat adjatok és kort is írjatok.(A kérdést nem ismerkedés céljából írtam ki :) .)


2017. febr. 16. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"sötétbarna halya"

"mérsékkel játszik"

162cm sráchoz nagyon alacsony szerintem.

2017. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem egy mai yolo gyerek akkor persze. Kort, nemet nem szeretnék írni. 15/F
2017. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtetted hogy hány éves vagy. Egyébként szívesen összejönnék egy ilyen fiúval igaz hogy pár centivel magasabb vagyok de nem baj.
2017. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ja 14/l
2017. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy apró megjegyzés: a "halya"-t így kell helyesen írni: "haja":)

Na de a kérdésedre válaszolva,kevés ember van magával megelégedve, tehát ez annyira nem nagy gond. Ha jófej, meg aranyos akkor simán összejönnék vele!

15L

2017. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nem ismerkedés céljából mi ezen meghaltam...

Nem mindenki 14-15 éves srác ezen az oldalon..

Amúgy milyen ember vagy te jó ég azért jössz össze egy fiúval mert mások mit gondolnak édes istenem tipikus magyar tinédzsér lány csak gratulálni tudok...


Ne is álltásd magad te is jól tudod hogy nem mértékkel játszik különben nem írtad volna.XD

2017. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jókor írod. Egy ilyen srácba szerettem bele. Pont 162cm

Demi 14/L

2017. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem zavar ha valaki nem tud helyesen írni, ront az összképen.

De ettől eltekintve, alacsonyabb vagy nálam jóval. 167 cm vagyok, így nem. De nem azt jelenti ez, hogy nem állnék veled szóba!:)

2017. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*haja...HALYA??!! NEEEE röhögőgörcsöm van.

Gyermekem előbb írni tanulj meg.

L

2017. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, én a művelteket szeretem. Emelett alacsonyabb is vagy jóval.
2017. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!