Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem csokolt meg az elso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem csokolt meg az elso randin, mekkora problema?

Figyelt kérdés
Kavartunk egy buliba, azota elkezdtunk beszelgetni minden nap reggeltol estig, most elhivott talalkozni nagyon jol elbeszelgettunk orakon at, a vegen nem smarolt le csak az arcomra adott puszit es megsimogatott, a kovetkezo talit fel sem hozta, vajon mi lehet? Egy evvel fiatalabb nalam. 18/L

2017. febr. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Nem akarja elkapkodni a dolgokat.
2017. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom!!! Óriási a baj, mindjárt vége a világnak!! Hívom is Putyin, lője fel az összes rakétát, nekünk már úgyis befellegzett!!!!
2017. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem merik megcsókolni a lányt, az első randin.
2017. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem akart siettetni ugyanis az sokszor rossz benyomást kelt ha valaki már az első randin rá mozdul a másikra.
2017. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én speckó a legkevésbé sem örülnék, ha már az első randin lekapna, vagy csak akarná. Akkor már ott vége lenne. Meg amúgy tényleg , nem akarja siettetni, hogy ott rögtön helyben döntsétek el és szögezzétek le a következő randi pontos dátumát, helyszínét. Vagy esetleg nem is tetszel neki annyira, hogy többet akarna tőled. Szerintem a csók az amúgy egy ilyen bennsőséges dolog, amikor már megismertétek egymást, és kialakult és egy hullámhosszon vagytok. Szóval szerintem hónapokkal az első randi után is ráér az első csók. Azt nem kell ráerőszakolni a másikra. Az emberek érezni fogják, hogy mikor jött el a pillanat, mert akkor már mind a kettőjük akarni fogja. Amikor már annyira megvan az összhang. Csókokkal nem dobálózunk. Az szerintem csak annak jár, akivel már kialakult valami nagyfokú lelki kötődés, szóval még marhára nem a legelső randin:D
2017. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, nem akarja elsietni a dolgokat. Ha akkor nem hívott el, nem olyan biztos hogy holnap se fog. Lehet holnap azzal kezdi reggel hogy olyan jó volt veled, talizzatok máskor is. Sok sikert! 18F
2017. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán az sem tetszik neki, hogy fiatalabb nálad!
2017. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!