Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha soha nem akarok egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem akarok egy fiúval fürdőbe menni, akkor ezt hogyan mondjam meg neki, hogy ne bántódjon meg?

Figyelt kérdés
Bicózni sétálni elmegyek,mert ilyenkor bőven van rajtam ruha, de amúgy..
2017. márc. 22. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mit nem adnék egy olyan barátnőért, aki nincs megőrülve a strandolásért... :)
2017. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fürdőszobába vagy fürdőhelyre? Nem mindegy. :)

Ennél békésebben nem lehet megmondani: Nem szeretnék fürdőbe menni. Nem szeretem az ilyen helyeket.

Vagy ha nem érti meg, akkor közöld vele,hogy előtte nem mutatkoznál fürdőruhában, mert nem kötelező.


Amennyiben fürdésre értetted, szerintem nem is kell elmagyaráznom, mit mondj.

2017. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
56%
Ha szabad tudni miért nem?
2017. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csak barátként tekintesz rá, és felesleges tepernie, úgysem fogsz járni vele. Ez a legőszintébb és legbecsületesebb megoildás, mert így ő is tovább tud lépni és tud találni barátnőt magának ahelyett, hogy hitegeti magát, hogy veled összejöhet.
2017. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Nem szeretem a fürdőket, ezért nem fogok veled sem elmenni." ennyi :)
2017. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellett töröltetni a választ, ezek szerint az őszintét mondani manapság már nem menő.
2017. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Mondd meg neki, hogy nem igazán szeretsz fürdőbe járni és hogy inkább találjatok ki másik programot.

Szerintem ha rögtön felajánlasz helyette valamit, akkor tudni fogja, hogy tényleg csak a fürdővel volt bajod és nem vele.

2017. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Figyeljetek, tuti csak azért hív kettesben fürdőbe,mert őssze akar velem jönni? Ez hogy nem esett le nekem?
2017. márc. 22. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de hogy nem az eszed miatt fog szeretni, az biztos.
2017. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"tuti csak azért hív kettesben fürdőbe,mert őssze akar velem jönni?"


Száz százalékra innen nem lehet megmondani, de jó esély van rá.

2017. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!